Rodziny zastępcze poszukiwane

  • 02.03.2021, 11:12
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Rodziny zastępcze poszukiwane
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Złotowie zwraca się z apelem do wszystkich osób mogących pełnić rolę rodzin zastępczych. Wystarczy spełnić zaledwie kilka warunków i już można ubiegać się o prawo opieki nad dzieckiem lub dziećmi, które czekają na nowy dom.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Złotowie nabór na rodziny zastępcze prowadzi w zasadzie w trybie ciągłym. To oznacza, że zgłosić chęć pomocy można w każdym momencie, choć oczywiście nie może być to decyzja spontaniczna, a dobrze przemyślana. Podstawowe warunki, które należy spełnić na pewno nie przerażają. Rodziną zastępczą mogą zostać małżonkowie lub osoba samotna, która zamieszkuje teren powiatu złotowskiego, jest niekarana, a jej władza rodzicielska nigdy nie była ograniczona, zawieszona czy odebrana. 

W zamian możecie liczyć na pełne wsparcie ze strony Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Złotowie, które oferuje poradnictwo psychologiczne i prawne, szkolenia, jak również wsparcie finansowe. Więcej szczegółów poniżej. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe