Energiczny Pirat szuka miłości

  • 05.03.2021, 11:56
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Energiczny Pirat szuka miłości
To już ponad osiem lat, jak Pirat pozostaje w schronisku, a mimo to jego opiekunowie nie tracą nadziei, że wkrótce uda się znaleźć dla niego nowy dom. Może to właśnie ty pokochasz tego energicznego psiaka?

Historii psów, które w schronisku przebywają od wielu lat nie brakuje. Jedną z nich poznajemy dzięki stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Złotowie, gdzie zaprezentowano Pirata. To piesek już 11-letni, który ponad 8 lat spędził w schronisku. 

- Nadal czeka na Was nasz schroniskowy staruszek! Mimo swoich lat ten niewielki psiak jest bardzooooo energiczny i otwarty na nowe znajomości zarówno te ludzkie jak i psie. Pirat zasługuje na dobry dom, który da mu miłość i opiekę. Nie bójmy się adoptować starszych psiaków, one potrzebują tylko miłości - czytamy na www.zlotow.pl.

Więcej informacji na temat Pirata dostarcza schronisko Miluszków w Pile, na terenie którego przebywa psiak. Dowiadujemy się m.in. o jego łagodnym usposobieniu oraz niespożytej energii.

WIĘCEJ INFORMACJI MOŻECIE ZNALEŹĆ KLIKAJĄC TUTAJ

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe