ZŁOTÓW. Myślisz o wymianie pieca? Przyjdź na konsultacje

  • 10.03.2021, 13:10 (aktualizacja 10.03.2021, 13:16)
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

ZŁOTÓW. Myślisz o wymianie pieca? Przyjdź na konsultacje
Złotów zorganizował specjalny punkt konsultacyjny dla osób, które myślą nad wymianą pieca oraz poszukują możliwości dofinansowania. W punkcie można liczyć nie tylko na pozyskanie informacji, ale także kilka innych niespodzianek.

Punkt konsultacyjny będzie czynny w każdy poniedziałek marca w godzinach od 15:30 do 17:00. Każdy, kto przyjdzie na miejsce może liczyć nie tylko na garść najważniejszych informacji na temat programu wymiany pieców i możliwości dofinansowania takiego zadania, ale także na kubek herbatki złotowskiej i gadżety promocyjne.

Punkt konsultacyjny został uruchomiony w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złotowie. W najbliższym czasie będzie przyjmował petentów 15 marca, 22 marca oraz 29 marca.

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe