Jastrowie, Krajenka i Zakrzewo z dotacją na remonty szatni!

  • 11.03.2021, 12:56 (aktualizacja 13.03.2021, 16:33)
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Jastrowie, Krajenka i Zakrzewo z dotacją na remonty szatni! Polonia Jastrowie
Prawie 200 tysięcy złotych trafi do trzech gmin w ramach rozstrzygniętego właśnie naboru wniosków programu "Szatnia na medal".

Program "Szatnia na medal" jest sztandarowym obsługiwanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. W ramach tegorocznego naboru podzielono go na dwie części: inwestycyjną i remontową. I właśnie w tej drugiej części swoje wnioski złożyły Gmina Zakrzewo, Gmina i Miasto Jastrowie oraz Gmina i Miasto Krajenka. Limit środków przewidzianych na realizację remontów wyniósł 2,5 mln zł. Wszystkie trzy wnioski zmieściły się w nim. Jedynymi samorządami, które trafiły na listę rezerwową są Łobżenica i Baranów. 

A to oznacza, że zarówno w Zakrzewie, Krajence, jak i Jastrowiu jeszcze w tym roku powinny rozpocząć się remonty szatni. Zakrzewo powinno otrzymać 58 800zł na remont szatni przy boisku Orlik, Krajenka 23 153 zł na remont budynku szatniowo-sanitarnego na terenie kompleksu boisk Orlik, a Jastrowie 100 000zł na remont pomieszczeń szatni na stadionie klubu MKS "Polonia".

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe