ZŁOTÓW. Burmistrz podejmie kroki prawne. Autor wulgarnego wpisu tłumaczy

  • 27.03.2021, 18:13 (aktualizacja 27.03.2021, 18:24)
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

ZŁOTÓW. Burmistrz podejmie kroki prawne. Autor wulgarnego wpisu tłumaczy
Burmistrz Złotowa Adam Pulit odpowiada na wulgarny wpis, który pojawił się na profilu facebookowym jednego z mieszkańców, a który przytaczaliśmy wczoraj na naszych łamach. Autor wulgarnego wpisu usunął go, ale kilkanaście godzin później opublikował kolejny, w którym napisał m.in. że Urząd Miejski próbuje przestępczej działalności.

Burmistrz Złotowa Adam Pulit zaledwie kilkanaście godzin po pojawieniu się wulgarnego wpisu zgłosił sprawę na policję. Przypomnijmy, jeden z mieszkańców opublikował na swoim profilu facebookowym wpis, w którym radnych miejskich nazywał ludobójcami, a burmistrza "debilem i złodziejem". Sprawa nie pozostała niezauważona. 

- Szanowni Państwo, w dniu 25 marca 2021 r. na profilu Facebook jednego z mieszkańców pojawił się wulgarny i obraźliwy wpis także i pod moim adresem. Dążąc do usunięcia z przestrzeni publicznej takich sformułowań zdecydowałem się na podjęcie zdecydowanych kroków prawnych - poinformował w piątek burmistrz Złotowa. 

Z kolei autor wulgarnego wpisu usunął go już ze swojego profilu facebookowego. Kilka godzin po wizycie burmistrza Adama Pulita w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie umieścił on kolejny wpis (całość publikujemy poniżej, pisownia oryginalna), w którym tłumaczy swoje zachowanie z załączonym zdjęciem, które ma tłumaczyć jego wzburzenie. 

- Widzę że już pewne grona zaczynają mnie oczerniać !! Wiem wiem mój nocny post był dość ostry ale nie mam zamiaru przepraszać !!!!! W sumie Przepraszam ale tylko kilku Radnych tego miasta bo wiem że Oni stoją za mną !! Mam nadzieję że Was nigdy to nie spotka ,lecz wątpię !! Ten kraj będzie ograbiony do samego końca .Polski holding hotelowy wykupuje hotele ,restauracje A PZU przejmować chce branżę fitness . Za chwilę wymyślą więcej takich skandali bo już nawet Urząd miasta próbuje przestępczej działalności . Tak jestem wkurzony Obywatel i nie pozwolę na takie działanie Więc mam nadzieję że spotkam się z osobami za to odpowiedzialnymi na sali sądowej !!!! Kto mnie chociaż trochę lubi i popiera proszę UDOSTEPNIAĆ !!! Ps. Jeśli chodzi o słowo" LÓDOBUJCY " może i za mocne .Ale dla mnie każdy kto nie przeciwstawia się planom globalistów jest w jakiejś części odpowiedzialny za to wszystko .Bierność i patrzenie na przestępstwo to współudział . Amen - napisał. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Koles
Koles 27.03.2021, 19:34
Oj oby przy okazji nie wyszlo z kad morda ma majatek jak onajtek
qwerty
qwerty 27.03.2021, 20:33
hmmm... zawsze można powiadomić odpowiednie służby, niech sprawdzą
vvv
vvv 27.03.2021, 18:43
lepiej byłoby, gdyby temu panu ktoś wytłumaczył, że (a) nie ujawnia się cudzej korespondencji (nie tylko na facebooku, ale w ogóle się nie ujawnia), (b) o co w ogóle chodzi w tym mejlu. bo to, że nie można nikogo znieważać i zniesławiać, to już sam powinien wiedzieć.
T
T 19.04.2021, 23:49
Może o pierwokup. Pytanie co z tajemnicą korespondencji i jak poznał treść maila adresowanego, zdaje się, do notariusza.

Pozostałe