Cztery punkty szczepień masowych w powiecie złotowskim?

  • 07.04.2021, 11:10
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Cztery punkty szczepień masowych w powiecie złotowskim?
Wojewoda Wielkopolski poinformował o zgłoszeniu aż 105 lokalizacji dla punktów szczepień masowych w całym naszym województwie. Jak udało nam się dowiedzieć, cztery takie punkty mogą powstać w powiecie złotowskim.

Proces wygląda tak, że w pierwszej kolejności to samorządy zgłaszały chęć zorganizowania takich punktów szczepień masowych na swoim terenie. Łącznie, w całym województwie wielkopolskim takich zgłoszeń było równo 105. Nie oznacza to jednak, że w każdym z tych miejsc ostatecznie powstaną punkty szczepień masowych. 

- Wykaz propozycji punktów szczepień masowych zgłoszonych przez jednostki samorządu terytorialnego został przekazany do Narodowego Funduszu Zdrowia Oddział w Poznaniu, Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego z oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu z prośbą o zaopiniowanie zgłoszonych propozycji pod względem sanitarno-epidemiologicznym oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego - informuje wojewoda wielkopolski. 

To oznacza, że każda z propozycji była oceniana indywidualnie. Większość z nich uzyskała ocenę pozytywną, choć na ostateczną decyzję przyjdzie nam poczekać do 11 kwietnia, gdy zostanie ogłoszona lista zaakceptowanych lokalizacji. Jak udało nam się dowiedzieć, w powiecie złotowskim mogą powstać cztery takie punkty. Te lokalizacje to: 

- Szpital Powiatowy w Złotowie

- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie

- Hala Sportowa w Zakrzewie

- Gminny Ośrodek Kultury w Lipce

 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe