Kolejny rok bez Biegu Zawilca

  • 08.04.2021, 15:37
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Kolejny rok bez Biegu Zawilca FB Złotowski Bieg Zawilca
Nie udało się w 2020 roku, nie uda się także w 2021. Organizatorzy Biegu Zawilca poinformowali, iż zaplanowana na początek maja czternasta edycja imprezy nie odbędzie się.

Wszystkiemu winna oczywiście pandemia. Już rok temu organizatorzy zmagali się z podobną sytuacją, niemal do ostatniej chwili walcząc o zorganizowanie wydarzenia. Niestety, na dwa tygodnie przed planowanym startem zmagań poinformowano, iż impreza została odwołana. 

Tym razem wiadomość o podobnej treści została przekazana niedoszłym uczestnikom wcześniej, ale marne to pocieszenie i dla nich i dla samych organizatorów, którzy liczyli, że w tym roku uda się zorganizować zmagania. 

- Obecna sytuacja epidemiologiczna i obwarowania jakie nakładane są na wszystkich organizatorów imprez masowych, nie pozwoliły na organizację naszej imprezy w zbliżonej formie, którą znają i lubią uczestnicy wcześniejszych edycji. Jednoznaczne stanowisko organów wydających zgody na organizację naszej imprezy, nie pozostawiają złudzeń - poinformował zarząd stowarzyszenia Złotowski Bieg Zawilca. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe