Roczny zakaz publikowania wulgarnych i nieprawdziwych wpisów dla Arkadiusza Janczewskiego

  • 20.04.2021, 12:35 (aktualizacja 20.04.2021, 16:15)
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Roczny zakaz publikowania wulgarnych i nieprawdziwych wpisów dla Arkadiusza…
Sąd Okręgowy w Poznaniu podjął decyzję w sprawie wulgarnych wpisów, jakie pojawiły się na profilu facebookowym Arkadiusza Janczewskiego. Na przedsiębiorcę nałożono roczny zakaz publikowania nieprawdziwych informacji oraz używania słów wulgarnych i obraźliwych w kierunku burmistrza i Rady Miejskiej.

Przypomnijmy, iż pod koniec marca na profilu facebookowym złotowskiego przedsiębiorcy pojawił się wpis, w którym w ostrych słowach zaatakował burmistrza Złotowa i Radę Miejską. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

W odpowiedzi kroki prawne podjął burmistrz, który skierował sprawę do sądu. Dziś znamy już decyzję. Poniżej komunikat w tej sprawie:

Dodajmy, iż niedawno podobny wyrok zapadł w sprawie prezesa PZPN Zbigniewa Bońka przeciwko dziennikarzowi Piotrowi Nisztorowi. Ten drugi, wobec wielokrotnych nieprawdziwych materiałów na temat prezesa PZPN również otrzymał roczny zakaz jakichkolwiek publikacji na jego temat. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Qwerty
Qwerty 20.04.2021, 13:11
Nie wydał wyroku, a póki co zabezpieczył roszczenie, poprawcie to!
YTREWQ
YTREWQ 21.04.2021, 09:21
nie ma słowa o wyroku

Pozostałe