Tobiasz Carewicz zablokowany. Zadecydowały kwestie...światopoglądowe i obojętność wobec śmierci teściowej Szymona Hołowni

  • 10.06.2021, 11:24
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Tobiasz Carewicz zablokowany. Zadecydowały kwestie...światopoglądowe i…
Tobiasz Carewicz, twórca popularnego internetowego radia TobiFM został zablokowany na facebooku przez osobę odpowiedzialną za prowadzenie profilu facebookowego "Polska 2050 Wielkopolskie". Poszło o kwestie światopoglądowe.

Sytuacja z zablokowaniem cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe Tobiasza Carewicza może dziwić tym bardziej, że ruch Szymona Hołowni od początku niesie na swych sztandarach hasła równości czy wolności słowa, a nasze państwo - jak wynika z deklaracji Polska 2050, nazywanej "Nasze DNA" - ma się charakteryzować neutralnością światopoglądową. A jednak w tej konkretnej sytuacji to właśnie kwestie światopoglądowe stały za zamknięciem ust Tobiaszowi Carewiczowi. 

Jędrzej Dmowski, czyli osoba odpowiedzialna za prowadzenie profilu facebookowego "Polska 2050 Wielkopolskie" w swoim oświadczeniu wyjaśnia, iż Tobiasz został przez niego zablokowany, ponieważ:

- Mam w zwyczaju po prostu przestawać obserwować i/lub usuwać z grona znajomych ludzi, którzy nie mają szacunku do spraw tak podstawowych w moim światopoglądzie. 

Wchodząc w szczegóły, Dmowski wyjaśnił, że powodem zablokowania Tobiasza Carewicza była "obojętność wobec śmierci teściowej Szymona Hołowni" oraz podważanie istnienia pandemii koronawirusa. W odpowiedzi sam Tobiasz Carewicz zaprzeczył takiej interpretacji.

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Vito
Vito 10.06.2021, 16:23
Twór hołownia50 to s***syneria głównie z PO.

Pozostałe