Wsparcie dla miejscowości popegeerowskich. W Wielkopolsce rozdysponowano 41,5 mln zł

  • 11.06.2021, 13:40
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Wsparcie dla miejscowości popegeerowskich. W Wielkopolsce rozdysponowano…
Wojewoda Wielkopolski opublikował listę zadań, które otrzymają wsparcie w ramach rządowego programu, którego celem było wyrównywanie szans w miejscowościach popegeerowskich. Na liście znalazły się również zadania z powiatu złotowskiego.

- Ponad 41 mln zł na 94 zadania w miejscowościach, w których swego czasu funkcjonowały PGR-y. Cieszę się, że wśród nich jest aż kilkadziesiąt inwestycji z naszego regionu. Mam nadzieję, że znacząco poprawią one jakość życia w tych miejscowościach. Poniżej pełna lista zatwierdzonych do realizacji zadań w naszej najbliższej okolicy - napisała poseł Marta Kubiak, która przekazała informację o wynikach naboru w naszym regionie.

W powiecie złotowskim wsparcie otrzymały trzy zadania: 

750 tys. zł Modernizacja istniejącej stacji uzdatniania wody wraz z infrastrukturą wodociągową w m. Debrzno Wieś (powiat złotowski)

500 tys. zł Przebudowa drogi gminnej położonej w Kujankach (powiat złotowski)

300 tys. zł Przebudowa drogi w miejscowości Bartoszkowo (powiat złotowski)

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe