Typujemy: kolejny atak Wełniaka, Koronkiewicza, Leszczyńskiego i spółki

  • 18.06.2021, 18:12
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Typujemy: kolejny atak Wełniaka, Koronkiewicza, Leszczyńskiego i spółki
Przy okazji spotkania Polski z Hiszpanią na EURO 2020 wiele osób bawi się w typowanie przewidując co może się wydarzyć. Odpowiedź większości wydaje się oczywista: wygrana Hiszpanii. Podobnie oczywista odpowiedź pojawia się, gdy przewidujemy co może wydarzyć się w najbliższych dniach w Złotowie: grupa w wielu kręgach nazywana spółką z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością już wkrótce przepuści kolejny atak na burmistrza Złotowa. Zakład?

Już w najbliższy poniedziałek kolejna sesja Rady Miejskiej Złotowa. Czego możemy się po niej spodziewać? Ano, tego co zawsze: ataku ze strony tzw. spółdzielni, jak określa to wielu mieszkańców. Jej problem polega na tym, że chwali się swoimi planami, nim jeszcze dojdzie do ich realizacji. Z tego też powodu od kilku dni głośno mówi się, że „układ” nie udzieli burmistrzowi wotum zaufania.

Na sesji pojawi się także wyjątkowy gość – sam Mariusz Leszczyński, który prawdopodobnie będzie kończył już niemal gotowy artykuł na ten temat, albo przynajmniej szukał odpowiedniego ujęcia, by materiał ten okrasić odpowiednim zdjęciem. Oczywiście kolejnym zbiegiem okoliczności jest, iż artykuł ten będzie jednym z głównych, jeśli nie głównym w wychodzącej w środę Gazetce Lokalnej. Ale rola paparazzi to za mało dla cichego wspierającego komitet. Jako osoba próbująca od lat wpływać na rzeczywistość w Złotowie za pośrednictwem dostępnych sobie narzędzi, czyli mediów, Mariusz Leszczyński ma się zwrócić z wnioskiem o zadaszenie kortu tenisowego. Inwestycja niecierpiąca zwłoki, do zrealizowania na tu i teraz, bez żadnej możliwości odmowy, przedstawiania własnych argumentów i długiej listy innych inwestycji czekających w kolejce do realizacji. A jak nie, to kolejny atak w Gazetce Lokalnej.

Inny wątek ma dotyczyć remontu amfiteatru. Inwestycja, której wcześniej została ścięta głowa właśnie przez wyżej wspomnianych teraz ma być przedstawiana tylko i wyłącznie w korzystnym świetle. Byle dopiec. Nieważne, że logiki w tych działaniach ani jednego ziarenka.

Cóż za zbiegi okoliczności! Istny cud. A skoro cuda się zdarzają to i może nasi piłkarze wzorem złotowskiej spółki też zaskoczą i zdobędą punkty z Hiszpanią.

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kosa
kosa 22.06.2021, 00:56
Czas najwyższy pogonić tę bandę radnych, dla których pieniądze publiczne są po to, aby mogła z nich korzystać głównie tzw. elita. Kiedyś Wełniak organizował bale dla wybrańców, teraz majętni wybrańcy za publiczne pieniądze mają korzystać z kortów, tak? Prywata i tyle ! Lodowisko, z którego korzysta dużo więcej ludzi, się nie liczy, bo Leszczyński zażyczył sobie korty. Ciekawe co na ten temat myślą wyborcy. Proponuję zadać im pytanie: korty czy lodowisko?
xyzxyz
xyzxyz 21.06.2021, 22:03
Czy wszyscy widzieli, jak spółdzielcza gawiedź głosowała w sprawie lodowiska?
Kom
Kom 21.06.2021, 16:16
Ja sobie na pewno obejrzę, ale transmisję, bo przy długaśnych popisach niektórych radnych ta sesja trwa tak długo, ze lepiej obejrzeć ją robiąc sobie przerwy w dowolnym czasie. A tak na marginesie a propos przerw w sesji, bawi mnie jak przewodniczący zarządza 5 minutową przerwę a ta przerwa trwa potem pół godziny. Po co mówi że przerwa ma trwać tyle i tyle , jeśli nie potrafi o czasie zdyscyplinować radnych i zebrać ich do kupy?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.06.2021, 08:38
Jest remis, ale na sesję przyjdę z ciekawości.
MN
MN 19.06.2021, 21:36
Nie miszzkam od lat w Złotowie, ale często tu zaglądam. Podziwiam Was za ten trud.
Dżony
Dżony 19.06.2021, 09:43
Wszyscy jesteście siebie warci. Jedyna różnica to ***, którą liżecie.
bnm
bnm 21.06.2021, 19:42
powiedział, co wiedział...
T
T 19.06.2021, 21:39
*** to ***

Pozostałe