Festyn, szczepienia i punkt spisowy na Półwyspie Rybackim

  • 19.07.2021, 10:24
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Festyn, szczepienia i punkt spisowy na Półwyspie Rybackim
Ciekawe wydarzenie już w najbliższą sobotę na Półwyspie Rybackim w Złotowie. Tego dnia na miejscu zaplanowano Festyn Rodzinny. Co więcej, zainteresowani będą mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson. A jakby tego było mało, będzie można także wypełnić obowiązek spisowy.

Sobotnia impreza wystartuje około godziny 14. Aż do 18 darmowe atrakcje czekać będą głównie na dzieci, choć i zapewne dorośli nie będą się nudzić. Również w godzinach od 14 do 18 działać będzie Plenerowy Punkt Szczepień, który zorganizuje Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego. Jak informują organizatorzy, każdy kto tego dnia zdecyduje się na szczepienie będzie mógł liczyć na darmowy upominek. W tym samym miejscu działać będzie także Mobilne Biuro Spisowe. 

Kolejną częścią wydarzenia będzie zabawa taneczna, która wystartuje o godzinie 18. 

 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe