Mieszkańcy Nowego Dworu i okolic protestują przeciwko budowie tuczarni

  • 26.08.2021, 10:35 (aktualizacja 26.08.2021, 11:08)
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Nowego Dworu i okolic protestują przeciwko budowie tuczarni…
Spotkanie w Nowinach w sprawie budowy chlewni z systemem nakładczym. Sprawa niepożądanej przez mieszkańców Nowego Dworu i Dzierzążenka budowy chlewni będzie procedowana ponownie. Poprzednia decyzją wójt gminy Złotów odmówił byłej posłance Renacie Beger wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla tej inwestycji. Renata Beger odwołała się od tego postanowienia. Samorządowego Kolegium Odwoławcze nie uwzględniło działań gminy i stwierdziło, że należy ponownie rozpatrzyć wniosek inwestora w sprawie budowy chlewni. Zgodnie z całą procedurą gmina ma obowiązek rozpocząć analizę wniosku od początku

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (7)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wracajcie do miasta
wracajcie do miasta 26.08.2021, 11:06
Widziałem, że Leszczu wykpił ten protest w gazecie. Wieś to miejsce na takie inwestycje a ludzie się wybudowali i teraz intensywne rolnictwo zaczyna stać kołkiem w oku.
Marek
Marek 26.08.2021, 10:50
To rzeczywiście nic dobrego. Złotów tez powinien przystąpić do sprzeciwu skoro idzie w ekologię.

Pozostałe