Wdał się w awanturę na ulicy. Gdy odwiedzili go policjanci, odkryli domową uprawę konopi...w szafie

  • 17.09.2021, 12:07
  • Źródło: KPP Złotów

Podziel się:

Oceń:

Wdał się w awanturę na ulicy. Gdy odwiedzili go policjanci, odkryli domową…
Dość niespodziewany przebieg miała interwencja policjantów, którzy zostali wezwani do awantury na jednej z jastrowskich ulic. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że 39-latek, który uszkodził auto, a potem wdał się w przepychanki przebywa już w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze podążyli więc za nim, a na miejscu odnaleźli nie tylko podejrzanego.

W tej historii wiele jest nowych wątków, a każdy kolejny wynika z poprzedniego. Wszystko zaczęło się od zgłoszenia do interwencji na jednej z ulic Jastrowia. Z relacji wynikało, że posprzeczali się tam pomiędzy sobą dwaj mężczyźni. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że oskarżany o uszkodzenie jednego z aut mężczyzna udał się już do domu, a na miejscu pozostał tylko drugi z uczestników zajścia. Policjanci postanowili więc odwiedzić domniemanego sprawcę w jego miejscu zamieszkania. 

- Gdy drzwi do mieszkania otworzył sprawca zajścia, na widok mundurowych, zaczął zachowywać się nerwowo. Nie tylko to zachowanie, lecz także nietypowy zapach wydobywający się z jednego z pomieszczeń, wzbudził szczególną uwagę interweniujących policjantów. Po wejściu do mieszkania policjanci, w jednym z pokoi zauważyli, że w szafie na ubrania zapalone jest światło - relacjonuje mł.asp. Damian Pachuc z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. 

Okazało się, że przeczucie nie myliło funkcjonariuszy. W szafie rzeczywiście znajdowała się mała domowa uprawa konopi. W szafie znajdowało się 8 doniczek z krzakami konopi. Wnętrze szafy oklejone było srebrną folią, a uprawa dogrzewana była lampami. 39-latkowi grozi teraz do trzech lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KPP Złotów

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe