Na drodze wojewódzkiej 190 praca wre

  • 21.09.2021, 10:32
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Na drodze wojewódzkiej 190 praca wre
Prace na jednym z fragmentów drogi wojewódzkiej nr 190 trwają w najlepsze - informuje Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Droga wojewódzka nr 190 łączy Krajenkę z Gnieznem, choć mieszkańców naszego regionu oczywiście najbardziej interesuje odcinek bliski pierwszej z tych miejscowości. Niestety od lat kierowcy nie mogli doczekać się jakichkolwiek poważnych prac w tym miejscu. Dopiero ten rok przyniósł dobre wieści i pierwsze poważne roboty drogowe. Aktualnie toczą się one na odcinku Podróżna-Leśnik, a Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich przekazał informacje na temat postępu prac. Jak dowiadujemy się z komunikatu, aktualnie trwa usuwanie karpin po drzewach. Dla kierowców oznacza to ni mniej, ni więcej, tylko utrudnienia w ruchu, gdyż w miejscu prowadzenia prac nadal obowiązuje ruch wahadłowy. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe