Ratownicy ćwiczyli w Zakrzewie

  • 21.09.2021, 10:43
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Ratownicy ćwiczyli w Zakrzewie
Łącznie sześć scenek symulujących różnego rodzaju zdarzenia, których uczestnicy wymagali udzielenia pomocy przygotowano w ramach manewrów medycznych, które odbyły się w Zakrzewie.

Gospodarze wydarzenia, a więc OSP w Zakrzewie przyjęli na swoim terenie ratowników OSP Blękwit, OSP Święta, OSP Wersk, OSP Podróżna, KSRG OSP Sypniewo, KSRG OSP Więcbork, OSP Batorowo - OSP Lipka, JRG Złotów. Celem było wypracowanie zasad postępowania w różnych sytuacjach, które mogą przydarzyć się na co dzień i które będą angażowały ratowników tych jednostek do działania. 

- Zgodnie z założeniami wydarzenia dla uczestników przygotowano łącznie sześć scenek na terenie Zakrzewa i Drożysk Wielkich symulujących groźne wydarzenia, które tak naprawdę mogą spotkać na co dzień każdego z nas: pracownik warsztatu samochodowego wpadł do kanału, osoba została pogryziona przez niebezpieczne psy, grupa młodzieży wywróciła się podczas jazdy na rolkach, dziadek na spacerze z wnuczką doznał udaru, zaś motocyklista uległ wypadkowi - informują organizatorzy. 

 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe