Rowerem przez gminę Zakrzewo

  • 27.09.2021, 13:14
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Rowerem przez gminę Zakrzewo
Trzydziestu miłośników jednośladów wzięło udział w rajdzie prowadzącym urokliwymi zakątkami gminy Zakrzewo.

Rajd rowerowy odbył się w niedzielę. I choć przez większą część minionego tygodnia zapowiadało się, że pogoda może spłatać psikusa organizatorom, to ostatecznie było wręcz przeciwnie - sprzyjała ona bardzo takiej formie aktywności. Nie dziwi więc, że z propozycji skorzystało 30 osób. Wszyscy oni na mecie otrzymali pamiątkowe medale i poczęstunek. 

Cała grupa wystartowała z boiska w Czernicach, a dalej przejechała przez Prochy, Zakrzewo, Drożyska Wielkie, Zakrzewo, Głomsk oraz Czernice.

- Dzieci miały okazję do późnego popołudnia bawić się na zamku dmuchanym, zaś dorośli przy kawie i cieście pobyć razem w tę wyjątkowo ciepłą wrześniową niedzielę - podkreślają organizatorzy. 

Stowarzyszenie "Królewska Wieś", Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Środowiskowe i Koło Gospodyń Wiejskich w Czernicach dziękują przybyłym osobom z Głomska, Poborcza, Złotowa i Czernic. Projekt współfinansowany był ze środków Gminy Zakrzewo.

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe