Burmistrz wydał oświadczenie wobec podłego ataku prasowego

  • 14.10.2021, 10:18
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz wydał oświadczenie wobec podłego ataku prasowego
Tocząca się kampania grupy zwalczającej Burmistrza Złotowa Adama Pulita podsyca konflikt, którego prawdopodobnym celem ma być fiasko przyjęcia grantów z Funduszu Norweskiego. Jednym z wyraźnych akcentów ataku jest zarzut w lokalnej prasie o skłócanie mieszkańców Złotowa oraz kampanię plakatową. Prasa skierowała zarzuty bez podania dowodu. Miejsca i ilość plakatów mogą świadczyć, że jest to prowokacja tworząca asumpt do napisania oszczerczego wstępniaka. Modus operandi gry plakatowej jest kalką brudnej kampanii, która została przeprowadzona wobec popieranego przez burmistrza kandydata na radnego w wyborach uzupełniających do Rady Miasta.

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (1)


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pseudo-ekolog i pseudo-sportowiec
Pseudo-ekolog i pseudo-sportowiec 14.10.2021, 17:20
Nie wiem czy to prowokacja czy nie, ale na pewno dobrze oddaje nastroje społeczne. Dziwne, że nazwisko Pieniążkowskiego jest zasłoniete, bo też nie poparł projektu, wypracowanego przez aktywnych mieszkańców , w tym wybudowania pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ! Korty dla elity ważniejsze ?
nie zgadzam sie na akty nienawiści ze strony radnych !!
nie zgadzam sie na akty nienawiści ze strony radnych !! 14.10.2021, 16:54
Ten plakat "WON" jest bardzo łagodną odpowiedzią na agresję i kłamstwa radnych. To veto mądrych mieszkańców. Kamery co sesję rejestrują ignorancję radnych , ich głupotę i chamstwo. Czy od takich ludzi burmistrz oczekuje wyważonej i spokojnej dyskusji, serio ? Po jednej stronie są argumenty i inwestycje wspierające rozwój Złotowa (wysoko ocenione przez ekspertów) a po drugiej stronie tępy upór, personalne ataki, obrażanie i wyśmiewanie, których autorami są właśnie ci "pokrzywdzeni" radni !
agresorek z palcem w bucie
agresorek z palcem w bucie 14.10.2021, 15:47
To Leszczu skłóca społeczeństwo swoimi agresywnymi wypowiedziami i wrogością do burmistrza. To jego artykuły promujące durne decyzje radnych wyzwalają w mieszkańcach kontratak. Kontratak który jest odpowiedzią na chamstwo i kłamstwa radnych podsycanych przez lokalnego redaktorka. Czy pieniądze z podatków powinny służyć jedynie elicie? Zasilać kieszenie Dworu Króla Stasia ? Czy mamy wrócić do sponsorowania imprezek u Wełniaka, krytych kortów dla elity i innych tego typu zachcianek ?!
O obrazonym Leszczu
O obrazonym Leszczu 14.10.2021, 14:43
Garstka tenisistów (wraz z Leszczem) chciałaby aby miasto wybudowało im kryte korty, czyli wzięło na siebie ciężar kosztów, a potem Leszczu chętnie poprowadzi zarząd aby zgarniać zyski dla siebie.
Wojtek
Wojtek 14.10.2021, 11:00
O jakiego kandydata chodziło?

Pozostałe