Wyzwiska radnych podczas sesji i debaty

  • 27.10.2021, 17:02
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

nie-przeklinano-encoded.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni przed poważnymi decyzjami. Przyszłość Złotowa w ich rękach. Prosimy nie regulować odborników!

..

Kamil Ceranowski

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Interesant
Interesant 01.12.2021, 18:38
A gdzie poszła do pracy pani Sylwia Mróz? Na pożegnaniu podobno narzekała, że burmistrz prócz klepania po plecach nic więcej jej nie daje. W roku 2020 zarobiła brutto 70 tys. złotych (5800 mies.), a teraz ile zarabia? Pewnie w Media Expert, bo kto by tu dał więcej. Zresztą z oświadczenia majątkowego za rok 2021 dowiemy się.
Cyk cyk
Cyk cyk 26.11.2021, 23:05
Tych radnych wali już w dekiel, ściągają z budżetu nawet propozycje, za które zapłacą Norwedzy. Ha, ha, idioci
Passzoł won
Passzoł won 06.11.2021, 16:44
Analogia do sytuacji w Polsce, tu i tu stary łupież rządzi. He he
kos
kos 03.11.2021, 12:17
Ten wymowny gest to jest do nas wszystkich, mieszkańców Złotowa. On cały czas mówi co mu ślina na język przyniesie, raz się czegoś domaga, później to krytykuje. Tak jest ze wszystkim. Jak mu brakuje argumentów, a często tak jest, to odnosi się personalnie i obraża osoby z którymi "polemizuje" (!) Nie dziwię się, że nie chce podać danych pani rzekomej "ekspetki, której opinię przeczytał, wstyd na całe miasto i nie tylko z takim zapleczem eksperckim. Na fejsie przyznał się ze to nie była ekspertka, tylko znajoma pani :)))
SławekR
SławekR 01.11.2021, 13:35
Takie [email protected] łatwo się od buta nie odklei. Już na zawsze pozostanie w klimacie i pamięci. Miasto składa się z ludności mieszanej, różne losy i historia skierowały nas w to miejsce. To ma wpływ na przekrój społeczny rady. To też odzwieciedla nas choć może niezasłużenie, ale kto tych ludzi wybrał? No kto?
qwerty
qwerty 01.11.2021, 12:50
I widzicie, człowiek reprezentujący sobą to, co na filmiku, obśmiewa świetnie oceniony projekt rozwoju miasta.
Gienadij
Gienadij 01.11.2021, 12:37
Jak odwołać radę?
PZL
PZL 01.11.2021, 12:37
Referendum.
Ziuganow
Ziuganow 01.11.2021, 13:51
Jak?
OlaOla
OlaOla 01.11.2021, 14:49
Niedługo będziemy zbierać podpisy mieszkańców :)
Elegancja
Elegancja 01.11.2021, 12:33
Z takimi radnymi to rzeczywiście można rozwijać Złotów.
GH
GH 01.11.2021, 12:21
Nie wymagajcie od komucha za dużo. :-) Kto jest zdziwiony?
Kazik
Kazik 01.11.2021, 12:17
I ta podśmie***ąca się reszta
Jaki burdel takie ....
Jaki burdel takie .... 01.11.2021, 12:38
Śmieszki, dobrze się bawią. W końcu to ich autoryret w połączonym klubie .Prawda o tych ludziach jak na dłoni.
O co kaman?
O co kaman? 01.11.2021, 11:37
Wełniak mówi "niech pani się zamknie do Jęsiekowej????????????????? Czegoś tutaj nie rozumiem, przeciez ona z Koronkiewiczem poszła do Wełniaka po puczu w komitecie?
Robert
Robert 01.11.2021, 12:14
Te kamery są z***, on to do burmistrz albo skarbnik mówił .
PZL
PZL 01.11.2021, 11:42
to było do p. zastępczyni burmistrza
:-) Ron
:-) Ron 01.11.2021, 11:58
WTF! A jaka to różnica, przepraszam?!!! Nie można czegoś z tym zrobić. Gdyb on tak potraktował moją kobietę nie byłby już radnym!.
Ron
Ron 01.11.2021, 13:39
Nie o to chodziło. Święto mialby dzisiaj.
Jola
Jola 01.11.2021, 12:10
Można zrobić. Odwołać radę, a w następnych wyborach głosować tak, żeby żaden człowiek tego pokroju już nigdy nie reprezentował mieszkańców Złotowa!!!
ludzie tego pokroju
ludzie tego pokroju 02.11.2021, 00:53
Niestety nie mozna się uchronić przed błedami. Ten typ zdobył kiedyś mój głos jak pierwszy raz startował do Rady, teraz pluję sobie w brodę. Pamiętam, że na swojej wyborczej ulotce występował z rodziną i chwalił się swoim zaangażowaniem. Teraz wiem, ze to ściema. Gdyby wtedy mozna było przewidzieć jaki będzie z niego pseudo-radny ...
AC
AC 01.11.2021, 11:49
Tak, w dodatku jakieś 1,5 roku temu. Pan przewodniczący rady do tej pory nie zajął się złożoną w tej sprawie skargą.
Nie ma się co dziwić
Nie ma się co dziwić 01.11.2021, 13:08
Przecież on jest od niego. Jak ma się zająć jak oni go tam wstawili. Musiałby sie zdobyc na przyzwoitość i nieaależność a to nieosiągalne dla niego.
Uuuui
Uuuui 01.11.2021, 10:36
On się wygłupiał w siedzbie Państwowej Strażyj? Widzę napis po lewej.
Strażak OSP
Strażak OSP 01.11.2021, 11:32
Tak żeby uciąć niepotrzebną dyskusję w tej sprawie. Potwierdzam, że ten incydent miał miejsce w Złotowskiej jednostce PSP. Proszę mi wierzyć, że pracują tam też przyzwoici ludzie, którzy na co dzień nie lansują sie w mediach a ta naganna sytuacja ich obciążyła. W czasie pandemi padały pytania do osób całkowicie nieświadomych tego zajścia. Prosze przyjąć do wiadomości, że odbyła się rozmowa i podjęto odpowiednie kroki aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.
157
157 03.11.2021, 21:00
Konon chyba w straży robi za agregat pianotwórczy. Bice piany to jego specjalność.
Do strazaka
Do strazaka 02.11.2021, 00:15
Rzeczywiście, KK bardzo psuje opinię wam, strażakom. Zanim ten strażak zabłysnął medialnie, ludzie myśleli powszechnie ze strażacy to przyzwoici ludzie. Prostactwo, chamskie wypowiedzi KK, zero honoru, kłamstwa oraz powoływanie się na jakichś kolegów-strazaków, którzy popierają jego działania spowodowały, ze moje zaufanie do tej grupy zawodowej prysło. Dziękuję za pana komentarz, podniósł mnie nieco na duchu, bo świadczy o tym, ze jednak nie jest tak jak to maluje znany nam hejter
mietak
mietak 02.11.2021, 14:17
Drugi strażak też mądrością nie grzeszy... 4 kadencje i ZERO wkładu w rozwój miasta.
Zosia
Zosia 02.11.2021, 17:27
I że też córka z doświadczeniem w samorządzie nic nie podpowie, żeby kompromitacji uniknąć?
Woj woj woj
Woj woj woj 03.11.2021, 21:01
Łysy ją puka.
PZL
PZL 01.11.2021, 10:46
"wygłupiał"?
Olek
Olek 01.11.2021, 07:53
Wstyd, żenada... Na to brakuje słów.

Pozostałe