Rozdwojenie jaźni radnego Krzysztofa CHORĄGIEWicza

  • 08.11.2021, 11:31 (aktualizacja 12.11.2021, 10:01)
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Rozdwojenie jaźni radnego Krzysztofa CHORĄGIEWicza
Jesień to pora roku, w której zmienia się wiele. Zmienia się temperatura. Zmienia się krajobraz za oknami. Zmienia się czas z letniego na zimowy. Zmienia się opony w autach. Nic z wymienionych nie może się jednak równać z tym jak zmienia się zdanie radnego Krzysztofa Koronkiewicza, który jeszcze niedawno był za rozbudową basenu Laguna, a teraz, gdy toczy się gorąca dyskusja w temacie Funduszy Norweskich nagle zaczął się jej sprzeciwiać.

Radny Krzysztof Koronkiewicz wydaje się być dumny z bycia jak chorągiewka na wietrze, stąd jego przemianowanie na radnego Chorągiewicza. Ale do sedna. W 2018 roku w czasie sesji Rady Miejskiej, Krzysztof Koronkiewicz był zdecydowanym zwolennikiem rozbudowy basenu Laguna, kosztem pobliskiego boiska. 

DOKŁADNY CYTAT: Szkoda, że nie poszliśmy też za ciosem, który cały czas była mowa, już w tamtym roku, w tym roku. Przepraszam, w tym roku - latem, gdzie była rozmowa na temat niecki basenowej, gdzie pan sam zaproponował zrobienie dodatkowej, zamiast rehabilitacyjnej tej dla dzieci. Była rozmowa, tutaj wszyscy radni zgodzili się na to, że można by było spróbować rozbudować basen likwidując ten jeden, te boisko, które tam jest mało użyteczne, tak jak wiemy i że nie poszliśmy w jakieś plany.

TŁUMACZENIE NA POLSKI: Radny Koronkiewicz popierał pomysł powiększenia pływalni Laguna, kosztem pobliskiego boiska, które uważał za mało użyteczne. 

Teraz, gdy trwa gorąca dyskusja na temat kształtu projektu w ramach Funduszy Norweskich, a radni dwóch klubów próbują znaleźć choć jeden logiczny argument przemawiający na ich korzyść, radny Krzysztof Koronkiewicz zmienia zdanie. 

DOKŁADNY CYTAT: Rozbudowa np. pływalni Laguna, no bardzo dobry pomysł. Tylko teraz pytanie, w którą stronę można by było to rozbudować? W stronę Alei Piasta? No nie za bardzo, bo tam jest ten trawa, i tak dalej. Niszczyć te boiska? No niby nie są już tak użytkowane, chociaż szkoda coś burzyć, jeżeli już jest, istnieje. W sport wchodzimy i tutaj boiska niszczymy, tutaj nie do końca jestem.

TŁUMACZENIE NA POLSKI: Radny jest przeciwny rozbudowie kosztem boiska, bo "szkoda coś burzyć, jeżeli już jest". 

Dla ludzi o mocnych nerwach obie wypowiedzi radnego Krzysztofa Koronkiewicza. 

ROK 2018. KRZYSZTOF KORONKIEWICZ ZA ROZBUDOWĄ PŁYWALNI LAGUNA (2:47:22 na nagraniu)

ROK 2021. KRZYSZTOF KORONKIEWICZ PRZECIW ROZBUDOWIE PŁYWALNI LAGUNA (2:20:00 na nagraniu)

 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stasiek
Stasiek 02.12.2021, 23:18
W Złotowie chyba muszą wrócić banery z napisem - Precz z komuną
radni opozycyjni
radni opozycyjni 02.12.2021, 16:43
Głąby podczas dzisiejszej sesji stwierdziły, ze doradztwo zawodowe (nazwane biurem karier) dla uczniów nie jest potrzebne, bo to jest rola nauczycieli i urzędu prac !. Co to za BZDURA, to jest po prostu szok ! Na jakim świecie wy ludzie żyjecie ! Czy do urzędu pracy mogą iść uczniowie z prośbą o pomoc w wyborze przyszłego zawodu ?!! Czy nauczyciele będą mieli czas na to, aby poświęcić kazdemu uczniowi po lekcjach np. godzinę, aby przeprowadzić z nim wywiad i zasugerować ewentualny kierunek rozwoju ?!!
Ktoś
Ktoś 02.12.2021, 19:25
Wszystko zdaje się sprowadzać do tego, że jak jednemu z drugim coś nie było potrzebne 30-40 lat temu, to nie sprawdzi się teraz. Nikomu. Tak oni "reprezentują" mieszkańców. Ja, mnie, mną - czubek własnego nosa i i działania pod dyktando wiadomo kogo. Złotowa w tym zero.
Że też oni się nie wstydzą tych głupot wygadywać publicznie, na transmitowanej i nagrywanej sesji.
Aguś
Aguś 12.11.2021, 10:11
Radny, który usprawiedliwia swoją nieobecnośc na sesjach, komisjach pracą itd., powinien złożyć mandat radnego. Decydując się na pracę radnego, wiedział, że to wymaga poświęceń
Jestem
Jestem 14.11.2021, 10:39
To co powiesz o Piosiku,który bardzo rzadko uczestniczy w pracach rady?
Iwan Gonczarow
Iwan Gonczarow 15.11.2021, 07:53
Ja zawsze ogladam i lubię jego wypowiedzi na sesji. Szczególnie jak jedzie z wami i pokazuje wasze mistyfikatorstwo i faryzeizm. Nie pamiętam miesiąca, w którym nie było mi dane ogladać pana radnego! Moze przywołaj konkret, datę choćby miesiąc? Przy okazji słowo "w pracach rady" Nazywanie waszej pokrętnej polityki pracą to farsa.
Konusje
Konusje 09.11.2021, 16:58
Jeden cwel już dostał wyrok karny.
Good news
Good news 10.11.2021, 14:45
Konon przegrał ze Staszkiem? Ale fajnie, dlaczego nikt o tym nie pisze?
Koza
Koza 10.11.2021, 15:18
Chyba nie o tym mowa. Chyba chodzi o te bluzgi z internetu, którymi się popisał pewien przedsiębiorca.
PZL
PZL 09.11.2021, 17:43
Dokładnie, i to mimo "pomocy" ze strony radnych, których też nawyzywał.
Fyre
Fyre 08.11.2021, 22:57
Mój kolega na każdy ich kwiat zawsze powtarza. "Dajcie im mówić,. I to sie spraedza zupełnie.
kos
kos 09.11.2021, 06:50
Kiedyś Wełniak bardzo się wzbraniał przed transmisjami z sesji, teraz wiemy dlaczego . On ma też niemało kompromitujących go wypowiedzi
Hańba
Hańba 08.11.2021, 16:27
Gdzieś na fb dobry filmik widziałem na tę okazję. Co ta rada odwala, woła o pomstę do nieba. Blokują pieniądzie, które mają być zainwestowane w Złotowie-Naszym mieście!!!! Mało tego na każdą położoną złotówkę dostajemy kolejną. Nad czym tu myśleść???? No, ale jak się zawierzyło i kroczy ramię w ramię z Wełniakiem to rozum potrafi odebrać. Co jasno widzimy!!!
Monika
Monika 09.11.2021, 19:08
Ciekawe, co tam zostało obiecane, skoro oni tak idą w zaparte, mimo tego całego wystawiania się na śmieszność, obnażania niekompetencji na każdym kroku, wywlekania kompromitujących spraw czy nawet hejtu? I czy znajdzie się ktoś na tyle odważny i przyzwoity, że z tym skończy, postawi się wodzowi, powie "nie"? Potrzeba jeszcze 4 radnych i dofinansowanie przyklepane!
wyrachowanie
wyrachowanie 10.11.2021, 00:30
Gdzieś ktoś napisał, ze to jest związane z przygotowywaniem kampanii Pieniążkowskiego. Może to robią pod niego, moze pod kogoś innego, ale na pewno nie myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Cel: przeszkodzić Pulitowi, aby nie kojarzył się z rozwojem Złotowa, rozumiecie ? . Cel uświęca środki. Poświęcą miasto.
Green futures
Green futures 10.11.2021, 13:05
Trzeba przełamac tabu i zacząć mówić głośno o roli Tresy w tej hucpie. Pieniądze są przekazywane na walkę polityczną. Czy wiecie jakie stowarzyszenie do tego celu służy?
PZL
PZL 10.11.2021, 14:20
Jeśli to prawda, to trochę to dziwne, mimo wszystko. Bo że pan radny od kaczek prowadzi swoją prywatną wojenkę przy pomocy kilku radnych, którym coś naobiecywał, to jasne. Ale żeby to miało oprócz tego zataczać aż takie kręgi? Po co?
Bon
Bon 15.11.2021, 07:57
Chodzi o stowarzyszenie, które chciało wyciąć młode lipy na Piasta?
Zzzzz
Zzzzz 10.11.2021, 07:24
Haha, już nawet ktoś z towarzystwa "okołospółdzielnianego" się wygadał, że cały projekt jest nawet ciekawy, tylko za nic nie można dopuścić do tego, żeby go Pulit zrealizował. Więc widzicie, to się samo komentuje. I niezależnie od tego, jaki będzie los FN, tych ludzi trzeba usunąć z rady, bo póki będą w niej siedzieć, o jakimkolwiek większym rozwoju nie będzie mogło być mowy. Tylko kaczki, telebimy, dezinformacja i chamstwo.
dw
dw 08.11.2021, 20:48
Gdzie ten filmik? Nie wszyscy używają facebook na codzień.
Zzzzxx
Zzzzxx 08.11.2021, 21:25
To sobie włącz w następny dzień.
qwerty
qwerty 08.11.2021, 12:27
TO JEST ZŁOTO!!!
XYZ
XYZ 08.11.2021, 12:21
"Tłumaczenie na polski" w przypadku tej osoby jest wręcz niezbędne hahahahahahaha!!!
Iwona
Iwona 08.11.2021, 12:16
Jedni już go Kononowiczem nazywają. Mnie jednak przeraża jak on się do kobiet zwraca w dyskusji. Szczególnie mnie szokuje jak potraktował nauczycielkę i to na profilu radnej. Radna Jęsiek oczywiście toleruje takie zachowanie, nawet uwagi nie zwróciła, choć powinna chama usunąć ze swojego profilu.
Cyganka z wodnej
Cyganka z wodnej 09.11.2021, 11:36
To dla niego fraszka wyzwać kobietę. Mam wspólną znajomą, której koleżanka mówiła, że organizował opiekę nad swoją a w tym czasie jeździł na randki do Piły.
Mariola
Mariola 10.11.2021, 15:06
To prywatba sprawa gdzie jeździł. Przynaiej nie robił tego w Złotowie.
Ta to
Ta to 08.11.2021, 16:31
Nie wyrzuci, nie może. Krzychu widział tatuaż w zeszłej kadencji.
Yalla
Yalla 09.11.2021, 21:17
To stary temat poznański
Triball
Triball 09.11.2021, 21:19
Wiemy, wiemy
pod lasem
pod lasem 08.11.2021, 19:20
chodzi o tę imprezę Miss mokrego podkoszulka?
Masaż prostaty
Masaż prostaty 09.11.2021, 21:25
Terapia sport to zdrowie
Koza
Koza 08.11.2021, 12:39
Swoją drogą, czy wspomniana radna widziała, co jej ludzie pisali pod postem o odwiertach? A potem mimo to podpisała się pod tym słynnym oświadczeniem "rady miejskiej", gdzie jest stwierdzenie, że projektu nie popiera wcale tak wielu mieszkańców?
fałszywe informacje
fałszywe informacje 09.11.2021, 23:59
Czytałam, że radna Jęsiek na swoim FB zamieściła zdjęcie instalacji do odwiertu gazu łupkowego (!) Nie wiem czy to wynika z niewiedzy czy celowej dezinformacji, ale zdecydowanie ma nastawić ludzi negatywnie do odwiertów, bo poza fałszywym zdjęciem również komentarz radnej zawiera fałszywe informacje " o przeznaczeniu publicznych pieniędzy na wykonanie odwiertów" (!) Przecież już było trąbione wielokrotnie, na sesjach, konferencji i debacie., że to ma być opłacone przez Norwegów, Czy ktoś mógłby podać linki do prawdziwych instalacji służących do odwiertów borowiny i wody mineralnej?
Masaż w jacuzzi Jack Club
Masaż w jacuzzi Jack Club 09.11.2021, 21:27
Poznaniacy popierają
Jola