Milion dla Tarnówki za wzrost liczby zaszczepionych

  • 15.11.2021, 10:56
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Milion dla Tarnówki za wzrost liczby zaszczepionych
Gmina Tarnówka wygrała walkę o nagrody finansowe w programie "Rosnąca odporność". Spośród wszystkich gmin powiatu złotowskiego, to właśnie w Tarnówce najbardziej wzrósł procent zaszczepionych mieszkańców w okresie między 1 sierpnia a 31 października.

W programie przewidziano trzy nagrody: 1 mln zł dla zwycięskiej gminy, 500 tys. zł za drugie i 250 tys. zł za trzecie miejsce. Oczywiście zmagania odbywały się w całym kraju. Tymczasem w powiecie złotowskim bezkonkurencyjna okazała się gmina Tarnówka. We wskazanym okresie procent osób zaszczepionych wzrósł o 12,9% Łącznie jednak procent zaszczepionych pełną dawką w gminie Tarnówka jest mniejszy niż 50%. 

Drugie miejsce w programie na terenie powiatu złotowskiego zajęła gmina Jastrowie ze wzrostem o 9,4%, a trzecie gmina Zakrzewo z wynikiem 8,26%.

PEŁNE STATYSTYKI DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe