Sylwestrowa Domówka z DJ Wiką oraz Głosem Seniora

  • 29.12.2021, 10:48
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

Sylwestrowa Domówka z DJ Wiką oraz Głosem Seniora
W sylwestrowej domówce on-line wezmą udział m.in. DJ WIKA, czyli Wirginia Szmyt – Ambasadorka Głosu Seniora i najstarsza najbardziej znana didżejka w Polsce, która zadba o oprawę muzyczną zabawy.

Już 31 grudnia 2021 roku o godz. 23:00 zaczynamy Sylwestrową Domówkę z DJ Wiką oraz Głosem Seniora! Internetowa potańcówka odbędzie się na profilu Facebook Głosu Seniora (https://www.facebook.com/events/700176634694322/) oraz na kanale YouTube – Głos Seniora TV (https://www.youtube.com/channel/UCOg25erZQ64Qh0T3v7QDjGQ). W sylwestrowej domówce on-line wezmą udział m.in. DJ WIKA, czyli Wirginia Szmyt – Ambasadorka Głosu Seniora i najstarsza najbardziej znana didżejka w Polsce, która zadba o oprawę muzyczną zabawy. W taneczny nastrój uczestników wprowadzi Hanna Piekarska – koordynator kampanii Stylowi Seniorzy organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora. Udział w wydarzeniu on-line jest bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu on-line!


 

Projekt został współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego „Aktywni +” na lata 2021-2025.Organizatorzy:

https://www.glosseniora.pl/

https://www.facebook.com/GlosSeniora
https://www.facebook.com/ogolnopolskakartaseniora

Kamil Ceranowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe