Sesja Rady Miejskiej w Złotowie [NA ŻYWO]

  • 29.12.2021, 16:00
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

Sesja Rady Miejskiej w Złotowie [NA ŻYWO]
Transmisja z Sesji Rady Miejskiej w Złotowie z dnia 29.12.2021 r.

Kamil Ceranowski

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 30.12.2021, 15:20
Straciłem czas, ale nie wierzyłem zanin nie przekonałam się osobiście. Przerażające to niestety. Galopujące chamstwo!!!
kos
kos 30.12.2021, 14:40
Porozumienia z tymi radnymi są g. warte. Oni nawet swoich własnych uchwał nie przestrzegają, to tym bardziej ich deklaracjami można się podetrzeć. Znowu, pomimo wcześniejszego porozumienia, nie uchwalili budżetu na 2022, fundusze norweskie nadal zablokowane. Burmistrz nie będzie mógł od stycznia ruszyć z inwestycjami. Kolejny zmarnowany czas !
słabe to
słabe to 30.12.2021, 07:39
kondoniewicz zanim coś powie to ślepi w notatki a w razie repliki czyta z telefonu. Żenujące są te pauzy. Zwiesza się na chwile, jakby nie kumał co mu ktoś napisał.
to nie jest tajemnica
to nie jest tajemnica 30.12.2021, 15:23
Larwa mu to pisze na bank. Pytanie co on im obiecał ze forsowanie larwie tego kortu tenisowego. Może trzeba zapytać. wprost?
ML
ML 30.12.2021, 13:36
To pewnie pisze Wieloryb
Ania
Ania 30.12.2021, 07:54
To nie pierwszy raz, raczej już tradycja. Niestety poprzeczka od intelektu leży na ziemi.
MichałP
MichałP 30.12.2021, 06:39
To juz dawno było słabe dzisiaj to zgroza. Koronkiewicz może Ty przyjdziesz na lodowisko z torbą OSP R1 ratować ludzi? Zamiast bić pianę i niszczyć to miasto to przyjdz z torbą.
Xyz
Xyz 29.12.2021, 20:05
Czy państwo radni zdają sobie sprawę, że dla większości z nich to będzie przypuszczalnie ostatnia kadencja? Tak uważam, biorąc pod uwagę to, co tam się wyprawia i nastroje wśród mieszkańców. Naprawdę warto?
XL
XL 30.12.2021, 15:38
na*** na nich
...do...
...do... 29.12.2021, 19:20
kompromitacja
HG
HG 29.12.2021, 19:19
ale cymbały!!!! dramat
Bobryk
Bobryk 29.12.2021, 19:18
wełniany znó zakisił ogóra z grupą swoich wasali.
cv
cv 29.12.2021, 18:42
Osiem miliony, .....Koron gada w gwarze
Tor
Tor 29.12.2021, 18:33
oni się poróżnili nawet o życzenie świąteczne?//?/?/////?//////?? jako mieszkaniec po takiej hucpie w *** wasze życzenia.
Bibi
Bibi 29.12.2021, 18:29
Oni obniżą sobie diety? Przecież dla pieniędzy oni tam ględzą i rzucają kłody.
Dodatek
Dodatek 31.12.2021, 08:44
Powinni obniżyć! Nawet po podwyżce diet w okolicznych samorządach złotowscy radni bez podwyżki mają najwyższe diety! I za co pytam???
MN
MN 29.12.2021, 18:26
Ten koronkiewicz w jakim języku się wypowiada?
Dialekt wschodniozłotowski
Dialekt wschodniozłotowski 30.12.2021, 15:37
To gwara używane przez ludy zamieszkujące podnóże Hexenbergu. To teren mniej więcej, miedzy Chojnicką a RIPOKiem. Kiedyś jak chodziłem tam na sanki to pamiętam to narzecze.
Jola
Jola 29.12.2021, 18:24
Dramat, ktoś to nazwał kiedyś nieszczęściem samorządowym. To co pie..olą i robią radni, którzy wojują pod sztandarem Wełniaka woła o pomstę do nieba.

Pozostałe