Słabnie obłęd pieniaczy w Radzie Miasta. Z grupy paraliżującej budżet wyłamał się kolejny radny.

  • 17.03.2022, 10:23 (aktualizacja 17.03.2022, 19:42)
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

radny-henryk-golla.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To już drugi radny, który w imię rozsądku i interesu mieszkańców Miasta Złotowa postanowił przeciwstawić się sitwie blokującej rekordowy budżet. Przypomnijmy, że na poprzedniej sesji podobnie postąpił radny Roman Głyżewski. Grupa radnych przeciwna obecnej władzy w ratuszu, robi wszystko co możliwe, aby zniweczyć rekordowy budżet i dotacje dla miasta! Prawdopodobnie za kilka dni osiągną zamierzony cel.

.

Kamil Ceranowski

Komentarze (102)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wój Mat w podróży
Wój Mat w podróży 04.04.2022, 10:00
Czyli Larwiarz wrócił do punktu wyjścia. Jego gruba uderzeniowa to stary lewicowy rdzeń z "Zadbajmy o Złotów". Reszta osrała przymierze i zagłosowała za WPF
Zombi
Zombi 02.04.2022, 21:52
Stażak ze Zakrzewa mówil mi że ten pieniacz na*** sie na ich balu i zrobił porutę. Jak znajdzie kabe to mi to zgra i w*** na fejsa. Tak podłej świni nie widzieli tam od od wojny.
Romek
Romek 03.04.2022, 10:55
Słyszałem o tym, ale co się spodziewać po takim prymitywie? Larwa nazwał go ruskim karabinem..
Wiesz o tym
Wiesz o tym 21.03.2022, 23:58
Napiszę kilka słów prawdy - najsłabszy przewodniczący rady miejskiej w historii - Hipcio.
Pieniążek
Pieniążek 22.03.2022, 06:43
Wg mnie teraz jest dramat
Mariusz
Mariusz 20.03.2022, 22:41
Do Hibcia. Zobacz sobie lewaku: https://www.youtube.com/watch?…
Hipcio
Hipcio 20.03.2022, 15:07
To takie pytanko.
Jak Wy gnoicie profesora Zdrenkę to jest ok, który z Was ma moralne prawo i wykształcenie żeby polemizować z Panem Profesorem .
Łukasz Piosik ,Ceranowski, Tomasz kim Wy jesteście?
Ja straciłem cały szacunek dla Pani doktor Cholodowskiej kiedy dowiedziałem się,że nie robi nic za darmo.
Pozdro.
Hipcio
Ręce opadają
Ręce opadają 20.03.2022, 19:24
Nie mam nic przeciwko temu, że moje podatki idą na wynagrodzenie (nawet jakieś dodatkowe) dla osoby z doktoratem, dzięki pracy której w moim mieście mogłoby powstać centrum multiopieki. Ale krew mnie zalewa, że dorzucam się do diety kogoś, kto tytułuje siebie Hipciem...
Nie tylko ręce
Nie tylko ręce 20.03.2022, 21:59
... i przy czynnym udziale kogo to centrum nie powstanie...
Marcin O
Marcin O 20.03.2022, 17:28
Kro zgnoił profesora? Podaj przykład.
Do Hipcia
Do Hipcia 20.03.2022, 17:18
Tak lekko i z taką beztroską gnoisz wszystko, co kosztowało wiele miesięcy ciężkiej pracy. Przynajmniej pani doktor nie czuje się jak wykorzystana frajerka. Sądzę jednak, że poświęciła się temu projektowi bardziej niż zostało to opłacone. Przypominam, że inne miasta skorzystały z pomocy ekspertów spoza urzędu (bo nie miały tak wykwalifikowanych pracowników) i zainwestowały zdecydowanie więcej. Większość z nich odpadła w konkursie. Szkoda mi ludzi, którzy społecznie zaangażowali się w ten projekt i doświadczają teraz bolesnego rozczarowania, bo leniwi radni wszystko niszczą !! Świat się nie kręci tylko wokół ciebie Hipciu i twoich chodniczków. Jednego eksperta, skarbniczkę, już wykończyliście. Odchodzi. Wiem, kto jest następny na waszym celowniku. Wasza prywata was zaślepia
Hipcio
Hipcio 20.03.2022, 17:24
Ale o tym,że Pani doktor jest najmądrzejsza to wszyscy co mieli i mają z nią do czynienia to wiedzą.Powiedz mi dlaczego tak często zmieniała pracę ?
Nieogar
Nieogar 21.03.2022, 06:32
najwyrażniej pani doktor miała do tej pory do czynienia z ludżmi, którzy nie potrafili zrozumieć, że jako urzędnik musi trzymać się przepisów, nie widzimisię petentów/rozmówców. jej zadaniem jest dbanie o miasto, nie spełniania zachcianke rozwydrzonych, roszczeniowych radnych typu hipcio - "jestem najmądrzejszy, chociaż nie chcem i nie umiem czytać dokumentów".
Zenek
Zenek 20.03.2022, 18:42
Co to ma do rzeczy? Widać zorganizowana nagonkę na panią dr. I to w wykonaniu kogo? Słoma wychodzi z butów
Masakra
Masakra 20.03.2022, 17:32
Po pierwsze, nikt jej nigdy z pracy nie wyrzucił. Po drugie, o czym to ma niby świadczyć?
Hipcio
Hipcio 20.03.2022, 18:10
Czy ja napisałem, że Pani doktor została wyrzucona?
Masakra
Masakra 20.03.2022, 18:12
A czy ktoś napisał, że napisałeś?
Hipcio
Hipcio 20.03.2022, 18:20
No nikt nie napisał, że napisałem.
Nie masz pojęcia, o czym gadasz
Nie masz pojęcia, o czym gadasz 20.03.2022, 17:29
Jakie często? Szkoła, muzeum, kolegium, urząd. Na prawie 40 lat pracy.
Czytelnik
Czytelnik 20.03.2022, 17:16
Co ty robisz za darmo? Pojawiasz się na kilka godzin w urzędzie w miesiącu i dostajesz kupę kasy. Za co? Za blokowanie rozwoju miasta i jego mieszkańców. Czemu nie zrezygnowałeś z diety? Lekka ręką przytulasz ja od wielu lat. Co zrobiłeś dla miasta?
Uniki
Uniki 20.03.2022, 22:41
Więcej zrobił dla Zakrzewa
Zakrzewsski Blues
Zakrzewsski Blues 21.03.2022, 05:33
Najbardziej jesteśmy mu wdzięczni za to, że się w
końcu wyprowadził do złotowa. Nareszcie!!!
Do Zakrzewski
Do Zakrzewski 21.03.2022, 10:35
Wyprowadził do Złotowa? A co, żona go z chaty wywaliła?
Hipciokryta
Hipciokryta 20.03.2022, 16:43
Jak ktoś nie dostaje pieniędzy za swoją pracę, to to jest właśnie wyzysk, o który tak się, Hipciu, plułeś swego czasu na profilu Burmistrza.
hipokryci
hipokryci 20.03.2022, 17:35
Wełniakowi, na jego życzenie, Hipcio itp. dawali max-a, chociaż marny był z niego samorządowiec. Nigdy natomiast nie zaprotestowali, jak z tzw. "taniego urzędu" odchodzili eksperci, bo ich praca nie była odpowiednio doceniana
Hipcionasybir
Hipcionasybir 21.03.2022, 05:35
Sobie też nie pożałowali. Pytanie: za sesję na którą nie przyszliście też wypłacicie sobie 100% diety?
Taka Różnica
Taka Różnica 20.03.2022, 16:18
Do polemizowania każdy ma moralne prawo i wykształcenie. Tylko tu trzeba wiedzieć, co znaczy "polemizować". Bo to nie jest synonim słów "obrażać" albo "oskarżać".
Lex
Lex 21.03.2022, 08:55
Fakt, nie trzeba doktoratu, żeby zauważyć, że hipcio i reszta BEZradnych postawiła swój własny interes i chęć zainstnienia w niektórych mediach ponad potrzeby i życzenie mieszkańców. Trzeba pogodzić się z tym i zadbać o to,żeby sytuacja się nie powtórzyła. Dlatego proszę władze miasta o upublicznienie wszystkich nieprawidłowośći, kompromitujących faktów i dokumentów na temat wymienionych radnych. Czas otworzyć wszystkim oczy, z kim mamy do czynienia.
Bądź człowieku poważny
Bądź człowieku poważny 20.03.2022, 15:59
Dlaczego miałaby robić cokolwiek za darmo?
Hipcio
Hipcio 21.03.2022, 22:40

Co ty poważny człowieku piszesz?
Pensja w wysokości 10 tys to jest za darmo?
Wstyd
Wstyd 22.03.2022, 07:18
Czy ty kiedykolwiek skończysz? Skończysz się kompromitować? Z tych twoich wielkich wywodów wynika jedynie, że kobieta wykonuje nieporównywalnie większą pracę i dostaje porównywalnie mniejsze wynagrodzenie. I to nie dr Chołodowska jest problemem dla miasta, ale niektórzy radni, którzy próbują zniweczyć efekty pozyskanych z zewnątrz środków. Wstyd!!!
On niczego nie jest w stanie pojąć...
On niczego nie jest w stanie pojąć... 22.03.2022, 06:42
Umiesz czytać ze zrozumieniem?!? To ty jej zarzucasz, że nie pracuje za darmo! Więc pytam, dlaczego miałaby to robić.
dwa dni myślał
dwa dni myślał 20.03.2022, 15:54
Jak na dwa dni myślenia, to słabo, Hipciu. I znowu, jakie "wy"?

Oj dobrze, że ty robisz za darmo! ile bierzesz diety? Za ile godzin pracy? I jaka w przeliczeniu wyszłaby z tego pensja, co?

Bierze pieniądze, bo na nie pracuje. Jak każdy dorosły człowiek zatrudniony gdziekolwiek. I w przeciwieństwie do ciebie jej praca to nie tylko podnoszenie łapy przy głosowaniu i popisy w towarzystwie kolegów na sesji. Przypominam, że dzięki ekipie z ratusza, w tym Pani Chołodowskiej, dla Złotowa pozyskano grube miliony.
Hipcio
Hipcio 20.03.2022, 17:41
No to teraz pojechałeś, jak dla Ciebie dieta w wysokości 1300 złoty, którą zresztą w większości przekazuję na cele społeczne to szczyt możliwości to gratuluję.
Dwa dni o których piszesz to ja właśnie pracowałem, żeby nie być zależny od Pani doktor i Pana leśniczego
holllllaaaaa
holllllaaaaa 21.03.2022, 05:40
żelba, masz jakąś fobie na punkcie dr Chołodowskiej? kompleksy wychodzą czy żazdrość? Zacznij czytać dokumenty, które dostajesz na sesję to za kilka lat, bedzięsz mógł z nią polemizaować na odpoiwednim poziomie. Nie będziesz musiał ślepo podąrzać za samorządowym dyletantem-naczelnikem, który ewidentnie nie ma o niczym pojęcia.
Kibic
Kibic 20.03.2022, 19:27
W końcu odnieś się merytorycznie do artykuliku
Nie potrafisz? Tylko na wycieczki personalne cię stać?
Ile?
Ile? 20.03.2022, 17:48
1300 zł za ile godzin pracy? Sesja trwa 6 godzin, komisje ze 2, razem 8. W miesiącu. Dobrze liczę?

Nikt ci nie każe być od nich zależnym, zresztą jak? Ale jak na moje, masz jakąś niezdrową fiksację na ich punkcie.
Krezus
Krezus 20.03.2022, 18:42
Jeśli te 1300 zł jest za 8 godzin pracy (czyli jeden dzień roboczy), to ja bym chętnie przygarnął taką sumkę. Za miesiąc pracy przy takiej stawce wychodzi 27.300 zł!
Hipcio
Hipcio 20.03.2022, 18:46
Na co czekasz? Ktoś Ci broni.
Do Hipcia
Do Hipcia 20.03.2022, 19:11
To się przestań wreszcie pchać do tego koryta !
buractwo
buractwo 20.03.2022, 18:39
I co mamy po tych wielu godzinach pierdzistołkowania? WPF nie jest uchwalony od grudnia ! Ile jeszcze wam to zajmie?! Ile jeszcze będziecie blokować to miasto?! Aż fundusze całkiem przepadną ?! O to wam chodzi ?! Jakby sesje były profesjonalne, z odpowiednim przygotowaniem radnych, to by trwały zdecydowanie krócej. Wasze personalne wypociny i jałowe tyrady to niepotrzebna strata czasu. Żadne pieniądze wam się nie należą !
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 20.03.2022, 15:31
Drogi chłopcze, rozwiń termin "gnoić". Profesor Zdrenka nigdy nie był gnojony na tym portalu. Wskazano jedynie liczne błędy w jego publikacji, pominięcie wielu zasłużonych Polakòw i eksponowanie Niemcòw. Projekt sfinansowała RM w Złotowie.
Do pana Piotra
Do pana Piotra 20.03.2022, 18:16
To prawdziwy bubel historyczny, propagandowy gniot. Szkoda, że nie można złożyć reklamacji
Hipcio
Hipcio 20.03.2022, 15:47
Ciekawe określenie drogi chłopcze ?
A ty to kto Pan.
Do Hipcia
Do Hipcia 20.03.2022, 18:54
Niestety, bardziej do ciebie pasuje chłopek roztropek
Stachu i Mariola
Stachu i Mariola 18.03.2022, 22:49
Żelba, ty jesteś komuchem?
Hipcio
Hipcio 18.03.2022, 16:09
Rozmawiam z ludźmi i wiem, że od czasu powstania 77.400 dochodzą do nich tylko informacje o blokowaniu, utrudnianiu czyli tak jak tu wspomniał autor, książkowe pieniactwo trzeciego rodzaju. Nawet jeśli w prasie tej czy tamtej pojawiają się laurkowe wywiady to nic z nich nie wynika. Kompletnie, ale tak czy inaczej w odbiorze społecznym, politycznym i medialnym 77.400 się zbłaźnił.To nawet nie jest blamaż, tylko błazenada.
O Hipciu itp.
O Hipciu itp. 18.03.2022, 19:32
Radny Hipcio często kłamie chcąc wybielić swoje działania, na ostatniej sesji tez uraczył nas kłamstwami. Blokada ze strony radnych jest faktem. I będzie się ciągnąć dopóki to pieniactwo nie przyswoi faktów
Joker
Joker 18.03.2022, 16:35
Powyżej autorem jest błazen, znawca tematu
XPająkX
XPająkX 18.03.2022, 08:38
Rozmawiam z ludźmi i wiem, że od czasu powstania tej rady dochodzą do nich tylko informacje o blokowaniu, utrudnianiu czyli tak jak tu wspomniał autor, książkowe pieniactwo trzeciego rodzaju. Nawet jeśli w prasie tej czy tamtej pojawiają się laurkowe wywiady to nic z nich nie wynika. Kompletnie, ale tak czy inaczej w odbiorze społecznym, politycznym i medialnym radni(nie wszyscy) złotowscy się zbłaźnili. To nawet nie jest blamaż, tylko błazenada.
ZK
ZK 17.03.2022, 18:46
Trafnie określony zespół pieniaczy złotowskich. Grupa pyszałków nadmiernie promowana u Larwy próbuje mu donieść łup w postaci wymuszenia budowy krytych kortów. No w końcu deal musi być, za nadęte, zakłamane artykuły na dwie strony...
Co myślicie?
Co myślicie? 17.03.2022, 15:59
Myślę, że w sytuacji, w której trzeba będzie zrezygnować z Funduszy, poza zawiadomieniami do prokuratury trzeba będzie rozważyć opcję pozwu zbiorowego mieszkańców. O dziwo nie wszyscy z nas domagają się kortów! To będą przecież wielomilionowe straty...
Szkoda tego miasta
Szkoda tego miasta 19.03.2022, 20:10
Przede wszystkim zarzuty karne! Niedopełnienie obowiązków przez funkcjonariuszy na szkodę wielkich rozmiarów. Raz, że można iść do więzienia, dwa, że nikt z wyrokiem karnym radnym już nie zostanie. Więc jakby nie patrzeć, dla nas zysk. Miasta szkoda...
Djoko
Djoko 19.03.2022, 21:25
Jeśli im się to wszystko kalkuluje (mam na myśli konsekwencje braku uchwalenia WPF), to muszą być z nich naprawdę zapaleni tenisiści!
Ile razy trzeba to tłumaczyć?
Ile razy trzeba to tłumaczyć? 20.03.2022, 02:28
Jakim trzeba być kretynem, żeby nie przyswoić, że uchwała budżetowa musi się pokrywać z Wieloletnią Prognozą Finansową ! Musi. Dlatego na sesjach najpierw głosuje się zmiany w WPF-ie, a dopiero potem uchwałę roczną. Pieniacze zrobili .głosowanie od d.py strony, klepnęli tylko zmiany na 2022 w uchwale rocznej, a WPF pozostawili bez aktualizacji. No po prostu jakby się uchlali i stracili kontakt z rzeczywistością !
Roman
Roman 17.03.2022, 12:44
To pozostała tylko parszywa szóstka?
Xyz
Xyz 17.03.2022, 12:17
Jeśli to nie przypadek i nic się radnemu nie "omcknęło", to gratulacje!
Bobas
Bobas 17.03.2022, 11:36
A teń koń po prawej, kto to jest? To też dłużnik larwy?
Zelba
Zelba 17.03.2022, 16:59
Przedstawię się jestem Krzysztof Żelichowski i mam wasze teksty w małym palcu od nogi.
Somsiad
Somsiad 22.03.2022, 06:44
W palcu w larwowym bucie pewnie masz, co cię gmera żebyś dobrze gadał pod niego, w końcu dla niego robiłeś. Nawet jak masz się ośmieszać to poświęcenie dla larwiego szefa jest ważniejsze niż szacunek wyborców. Żal patrzeć jak hipek na stare lata kompromituje i błaźni się dla dobra brukowca, który musi sprostowania swoich kłamstw umieszczać. Podobno nawet brat już ciągnie łacha w sklepie z klientami z politycznych poczynań bulby-hipusia. Jak można nie widzieć, że larwa w taki kanał zaciągnął ekipę naczelnika. Jak już gola ucieka z pokładu tzn. że przejrzał na oczy i nie chce poleceń oszołomów wykonywać. A hipcio nawet jak teraz zdanie zmieni to ciągnie za sobą tak ogromną masę gówna, i swoich wypowiedzi, za których wstyd powinien pogrążyć go na wieki. Tylko jednego nie rozumiem hipciuniu słodziutki, przecież transmisja sesji była rejestrowana. Wy naprawdę myśleliście, że to było jakieś show? Te próby kopania Pulita i Chołodowskiej dzięki czemu larwa was na jedynki dawał. Koron to zwykły niedouczony sowizdrzał jak to naczelny tego przybytku pisze, ale do ciebie to chociaż na zakupy chodzę i nie tylko ja. Jak ktoś to wszystko do kupy pozbiera razem z waszymi fejsbukowymi dziełami literackimi i to opublikuje, to olać już wyborców, którzy od jakiegoś czasu widzą wasze poczynania, ale potomni dostaną dzieło, że ohoho. Pogrążeni i zapamiętani na wieki. Mariusz wam zgotował piękną historię wstydu, którą wnuki będą wspominać.
PS. A odejście z klubu Mariolki to co to za blef był? Myślałeś, że ludzie zapomną małe kłamstewka?
Do wykopania jeszcze są historie z Merlin i stowarzyszenie EEM i wiele innych, a wy się tak ośmieszacie już teraz?
Skoro jesteś taki słabiutki, że u Cyrana na portalu odpisujesz tzn., że cię uwiera w dupsko wszystko co tu piszą panie bezradny. Ile będziesz się pchał do tego koryta, nienapasiony złotousty, daj sobie spokój w końcu bo będzie ci wstyd na stare lata i nic więcej. Spójrz na Stanisława Wełniaka, przykry koniec sfrustrowanego staruszka, który mógł odejść z klasą jako uznany włodarz miasta, zapamiętany będzie najprawdopodobniej jako niekulturalny starszy cham i burak, któremu odkleiło się coś na stare lata i obraża mieszkańców łamaną polszczyzną. I pisz rano po kawie nie wieczorkiem bo to też widać. Trzymaj się drogi Krzysio powodzenia.
Aha i jeszcze jedno pytanie. Co właściwie takiegoż cudownego zrobiłeś dla tego miasta, że się tak mądrujesz? Unikasz tego pytania jak ognia odkąd z Piosikiem w polemikę się wdałeś. Im więcej z nim dyskutujesz tym więcej po nosie dostajesz, ale właściwie to na pytanie mógłbyś odpowiedzieć. Tyle lat rajcowania, to pewnie za coś wdzięczni powinniśmy być. Co to takiego?
Konkret
Konkret 18.03.2022, 06:17
A mnie ciekawi, co pan sobie wpiszesz w następnej ulotce wyborczej jako osiągnięcia z kadencji? Co pan żeś dobrego dla mieszkańców zrobił, konkrety, przykłady.
Hipcio
Hipcio 18.03.2022, 10:17
Zapraszam na mój okręg, Krzywoustego zrobiona, Polna zrobiona oświetlone przejścia dla pieszych.Teren szkoły i okolice zrobione,, próbuję razem z Panią Radną Chamarczuk zainteresować Burmistrza rozwiązaniem problemu dojazdu do przedszkola i szkoły od ul.Królowej Jadwigi niestety jest blokada musi wydać zgodę , życzę wszystkim mieszkańcom miasta, żeby mieli tak zagospodarowane tereny.
Pozdrawiam
K.Żelichowski (Hipcio)
Nieogar
Nieogar 21.03.2022, 06:27
jestś radnym Miejskim - twoim obowiązkiem jest dbanie o CAŁE miasto i jego moieszkańców, nie tylko o "swój" okręg. fakt, że tego nie rozumiesz świadczy o tym, że się nie nadajesz na radnego i nie wypełniasz przysięgi, którą złożyłeś.
Obserwator
Obserwator 18.03.2022, 15:53
Trzeba mieć tupet, żeby to sobie i pseudoradnej przypisywać. To zasługa burmistrza, jego zastępcy i urzędników. Jeszcze nie tak dawno partyjni koledzy mówili, że w tym mieście nic się nie robi. Ile razy można kłamać, mówić półprawdy, obrażać innych, szkodzić miastu i jego mieszkańcom.
Przypominam
Przypominam 18.03.2022, 12:51
Na ile z tych rzeczy pozyskałeś choć złotówkę z środków zewnętrznych? Naciskasz guzik podczas glosowania i na tym chyba się kończy twój wkład w inwestycje realizowane z publicznych pieniędzy?

Próbujesz siebie postawić na równi z osobami, którzy własną pracą zdobyli miliony na inwestycje w mieście?
xxx
xxx 18.03.2022, 10:26
Trochę jednak mało, żeby to miało racjonalnie wytłumaczyć blokadę funduszy na kilkanaście milionów złotych!!!!!!!
Roman
Roman 18.03.2022, 10:22
Nie wszyscy radni mają wiekszość w radzie, żeby klepnać swoje rewiry wyborcze i porobić sobie ładnie. Dlatego jest WPF i ten dokument ma za cel zrównoważony rozwój gminy a nie tylko wypryski jak zatoka świń czy budowa drogi i rond i oświetlenia a pustych działkach bo kupił je sobie były przewodniczący. Chodzi mi o migacza.
Hipcio
Hipcio 18.03.2022, 12:34
Prosiliście żebym Wam pokazał co zrobiłem, wymieniłem kilka inwestycji ,jestem radnym z okręgu nr 8 i o ten okręg dbam, a jeszcze próbuję wpłynąć na Pulita żeby tak dbał o każdy obszar miasta nie tylko o drzewa i Chołodowską.
To niestety jest trudne
Dużo leków czy za mało - kto przywozi?
Dużo leków czy za mało - kto przywozi? 22.03.2022, 21:43
Hipcio ty taki nieogarnięty, że przyznajesz, że masz w *** miasto bo o swój okręg walczysz, a Pulita to zablokujesz? Kariera u Mariusza zarwala rozsądek, czy go już nie było? Twoje osiągnięcia to bieżące sprawy, które realizuje każde miasto, a ty miałeś na to wpływ tak samo jak zeszłoroczny śnieg. Większość tych waszych osiągnięć typu światło, rondo i pasy to według ciebie osiągnięcia radnych? Za to diet nie powinieneś dostawać. Do tego radni są zbędni, a napewno diety. Hipopku obnażyliście swoje działania jak nigdy, zwłaszcza dzisiaj. Pewnie ciąg dalszy będzie jeszcze ciekawszy. Już wiemy, że żelba polecenia wykonuje z pełnym posłuszeństwem, ale żeby aż przed dwoma przełożonymi się kajać i to tak niedyskretnie?
Maria
Maria 20.03.2022, 15:53
Pan Burmistrz , nie Pulit......
Małecki Janusz
Małecki Janusz 18.03.2022, 19:51
Dr to tytuł naukowy, ty wiejski pajacu nie masz nawet mgr (magister nie magazynier), ale rościsz sobie prawo do oceny merytorycznej osoby o kilka poziomów przerastającej ciebie pod względem wiedzy merytorycznej i osiągnięć dla miasta. Praca w szkole, muzeum, kolegium, w-ce burmistrz. Kto nadzorował fundusze norweskie? Zdobyli 16 mln, powinno być 30 mln. Twój guru welnanoany pajac nic na tym polu nie wskórał, a było łatwiej o środki za jego kadencji.
Widz
Widz 18.03.2022, 19:03
Dla ciebie prostaku pani dr, z-ca burmistrza
karol
karol 18.03.2022, 13:58
Ty chamie nadęty!
Hipcio
Hipcio 18.03.2022, 15:36
A co to za słownictwo na tej jakże zacnej stronie?
hipciohipokryta
hipciohipokryta 18.03.2022, 13:00
dla ciebie i tobie podobnych nieuków i ignorantów to Doktor Chołodowska. może przypomisz nam jak musiała wytłumaczyć ci na sesji co to partnerstwo prywatno-publiczne bo nie zadałeś sobie trudu samemu poszukać tych informacji?
LO
LO 18.03.2022, 13:09
No właśnie. Hipciu, jakie ty masz wykształcenie? Zawka, jak tu ktoś kiedyś pisał? I do kobiety z doktoratem się sadzisz?
Hipcio
Hipcio 18.03.2022, 16:12
Afrykańskie jak to Hipcio.Hihi
dr
dr 18.03.2022, 13:26
o ile dobrze kojarzę to doktorat z psychologii. pewnie żelba i konon odnajdą rozdział o sobie w pracy habilitacyjnej. nagrania sesji dostarczyły dość dużo kompromitujących materiałów na tych dwóch przyjemnaiczków.
Tonald D.
Tonald D. 18.03.2022, 17:03
Wynikiem pracy dr CH. będzie powstanie nowej jednostki chorobowej w psychologii: "syndrom konożelby" - przerost ego przy dość dużej utracie umiejętności wysławiania się w języku polskim, samodzielnego myślenia, połączona z wtórnym analfabetyzmem.
Opanuj się
Opanuj się 18.03.2022, 12:43
Próbujesz jedynie przeszkadzać i robić afery tam, gdzie ich nie ma. Chwalenie się uliczkami i chodniczkami wokół własnego podwórka w sytuacji, gdy przykładasz łapę do blokowania milionowych funduszy dla CAŁEGO miasta, jest gorzej niż niedorzeczne.
Marek
Marek 17.03.2022, 23:26
Szkoda, że odbiera Pan komentarze niezrozumiałe dla Pana jako agresywne/jadowite. Może wynika to z podejścia do innych ludzi.
Obserwator
Obserwator 18.03.2022, 06:25
On nie rozumie, że RIO kazała radzie uchwalić wpf. Nie burmistrzowi. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. On i jemu podobni szkodnicy, liżący d.... Wełnianemu powinni zapłacić z własnej kieszeni za straty, jakie ponosi miasto. Jest odpowiedni na to paragraf
Julka
Julka 18.03.2022, 15:06
Jemu i całej grupce Bezradnych wydaje się, że to burmistrz ma tańczyć jak mu zagrają. Kompetencje poszczególnych organów, ustawa o samorządzie dla nich nie istnieje. Wełniak nie ma pojęcie o prawie, jego "mi się wydaje" o kant t*łka można sobie potrzeć. Rezultatem tego jest rekordowa liczba uchylonych, unieważnionych uchwał rady miejskiej, w której skład wchodzą rani ze stażem 4/5 kadencji. Wstyd!
Do Żelby
Do Żelby 17.03.2022, 19:32
rozumu też masz niewiele, buraku
Hipcio
Hipcio 17.03.2022, 20:12
To już było musisz się bardziej wysilić żeby mnie obrazić.Słoma wychodzi.
Hipcio
Hipcio 17.03.2022, 20:09
To już było musisz się bardziej wysilić żeby mnie obrazić.Słoma wychodzi.
Jaś
Jaś 18.03.2022, 12:46
Nikt nie będzie się gościu dla ciebie wysilał. Nie mogę się wypowiadać w imieniu wszystkich komentujących, ale coś mi się wydaje, że nikt nie chce mieć z tobą nic do czynienia.
Ten hipopotam ma cukrzycę
Ten hipopotam ma cukrzycę 17.03.2022, 18:03
Panie Krzysztofie, pana tu znają, czesto się w sprawach samorządu udzielasz. Pytanie Bobasa to raczej o tego po prawej. Ja wiem kto to jest i na hasło koń też wiedziałem o kogo chodzi. Pan musiałby uderzyć w stół gdyby pytali o hipopotama. Tak przy okazji, jeśli teksty uwierają w małym palcu to może być cukrzyca.
Hipcio
Hipcio 17.03.2022, 18:46
Panie ktoś tam, jak idziemy w medycynę to muszę powiedzieć, że głupotę znacznie łatwiej zdiagnozować niż cukrzycę szczególnie po małym palcu,.
Serio pytam
Serio pytam 17.03.2022, 18:50
A od kiedy głupotę się medycznie diagnozuje?
Żenada!
Żenada! 17.03.2022, 17:34
No pewnie, i dlatego razem z kolegą tak często tu wpadacie, prawda?
Zelba
Zelba 17.03.2022, 18:09
Tyko jak nas obrażacie ale u Was to norma
Różni nas to że ja piszę pod własnym nazwiskiem, a wy jesteście małymi tchórzami chowającymi się za pseudonimami.
Zzzzzz
Zzzzzz 18.03.2022, 06:21
Jak dla pana szczytem honoru i odwagi jest przedstawienie się w internecie, choć i tak za każdym razem wiemy, z kim tu mamy do czynienia, to gratuluję.
Konrad
Konrad 18.03.2022, 17:07
Krzysiu tyle wysiłku włożył w to, żeby nauczyć się, jak się nazywa, że nie miał sił przegłosować wpf. Musimy to docenić, pomachamy mu na rozprawie w sprawie działania na szkodę miasta i poprosimy i najwyższy wymiar kary.
Qwerty
Qwerty 17.03.2022, 19:33
Obrażanie przeszkadza? Szkoda, że we własnym wykonaniu, np. na sesji, już nie...
Hipcio
Hipcio 17.03.2022, 20:11
Podaj przykład
O Hipciu
O Hipciu 18.03.2022, 19:50
Przykład? A to dobre! Tego jest tak wiele!! Każda sesja jest przesiąknięta waszym warcholstwem. Tak zaślepiony i przekonany jesteś o swojej bezkarności, że cały czas pozwalasz sobie na obrażanie i kłamstwa
To jest dramat
To jest dramat 17.03.2022, 18:32
Nie ma to jak zgrywać ofiarę. Wszyscy widzą, co odwalacie, na czyj prikaz, i że to działanie na szkodę tego miasta. Kaleczysz język polski, masz się za nie wiadomo kogo, w tyłku masz logikę, lekceważysz mieszkańców. I masz czelność czuć się urażonym, jak ktoś mówi, że mu się to nie podoba?

Ps łapka w górę od samego siebie to dla dodania animuszu?
OMatko
OMatko 17.03.2022, 18:27
A Zelba to imię czy nazwisko?
...
... 18.03.2022, 19:51
Żelbeton to jego drugie imię
Waldek