Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 04:27
Reklama

Kampania społeczna ”Stop wulgaryzmom”

Umiejętność pięknego, a jednocześnie poprawnego wysławiania się jest jedną z najważniejszych zdolności, jakie może posiadać człowiek. Świadome posługiwanie się językiem, w tym unikanie wulgaryzmów są umiejętnościami, z którymi współczesna młodzież ma problemy, a których biegłe opanowanie zwiększa szanse na sukces w szeroko pojętym wymiarze społecznym
Ładuję odtwarzacz...
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
jl 11.02.2022 15:21
"Umiejętność pięknego, a jednocześnie poprawnego wysławiania się "...  Nie może być pięknego a jednocześnie niepoprawnego gadania.

Esteta z Małżonką 28.12.2021 18:47
I coście nabroili? Pani Zuzanna Przeworska - Arska wychodzi do społeczeństwa z apelem o wstrzemięźliwość w serwowaniu czytelnikom wulgaryzmów, czy nieobyczajnych zwrotów, a tu co dzieje się. Wstyd!

jl 28.12.2021 11:39
12 lutego 2014 roku Ceranowsik - jak to buc - pisze do bliżej nie sprecyzowanego sądu rejonowego właściwego do rozpoznania sprawy: "Składając doniesienie (chodzi o donos do Prokuratury Rejonowej w Pile z 12 września 2012 roku zawierający 36 deliktów według Ceranowskiego) liczyłem się z tym, że narażam się przedstawicielowi wymiaru sprawiedliwości, tj. prokuratorowi Robertowi Kiełkowi". Prokuratura nie jest organem wymiaru sprawiedliwości. Od tego są sądy wszelkiej maści. Prokuratura ściga a sądy wymierzają sprawiedliwość. Ceranowsiki, dyletant-ignorant nie umie, nie nauczył się, choć w swoim curriculum vitae podaje cały ciąg różnych szkół, uczelni, politechnik i uniwersytetów. Mamy w kraju niestety wykwit profesorów - idiotów. To co taki Ceranowsik?

prezes 23.12.2021 15:32
Lumpenlemonawiczowi składamy życzenia, żeby Serchan zakocił Roberta Lumpenlemanowincza i żeby zakończyła się sukcesem demograficznym i niech spłaci lizing toyoty.

jl 12.11.2021 17:43
W roku 2012  czy tylko głupota naczelnego?

zachmurzenie duże

Temperatura: 10°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: . - kropkaTreść komentarza: W razie, gdyby się okazało, że oskarżony nie był prawidłowo zawiadomiony będziemy ścigać Melanię Poch do zesrania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:50Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: prof. JebutekTreść komentarza: Sąd może być w koteryjnej zmowie i wtedy oleje, osra i opryka.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:48Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: fakjufejkTreść komentarza: Musi być elementarny porządek w sądownictwie. Sąd mając wiedzę o stronie postępowanie nie może sobie dowolnie wybierać, dokąd skieruje swoje pisma, wezwania. Można bowiem wyobrazić sobie, że sąd uzna sobie w cichości gabinetów iż wyśle pismo na Wyspy Taka-Tuka lub do Kołmogorów w północnym Związku Radzieckim czy do Heleny w Montanie, gdzie podobno mieszka syn Lemanowicza. Zlekceważenie danych zawartych w protokole sądu okręgowego ośmiesza sąd rejonowy.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 20:20Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: woda sodowa JNTreść komentarza: Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 09:32Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: PLSTreść komentarza: Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznesData dodania komentarza: 20.06.2022, 20:43Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: GiloTreść komentarza: Pan starosta już tworzył jeden szlak rowerowy na bazie nieczynnej już linii kolejowej Złotów-Kujan. Tłuczeń z podkładów zniknął i nie wiadomo gdzie się podział . Na tym skończyła się cała inwestycja..........Data dodania komentarza: 20.06.2022, 19:22Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim
Reklama
Reklama