Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 16 sierpnia 2022 19:16
Reklama

Koncerty na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile

Na tegoroczne wakacje Powiat Pilski zaplanował wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych dla mieszkańców. Główną areną spotkań będzie Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile.
  • Źródło: https://www.powiat.pila.pl
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

- Praktycznie co dwa przez całe wakacje na stadionie odbywać się będzie ciekawe wydarzenie, któremu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz koncerty muzyczne. Zaplanowaliśmy je tak, aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Oczywiście wstęp na nasze wydarzenia jest bezpłatny. Już dzisiaj serdecznie zapraszam, warto zaplanować wakacje na stadionie-  mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Pierwsze duże wydarzenie na stadionie już 17 lipca (niedziela), będzie to widowiskowy Pojedynek Gigantów Strongman o Puchar Starosty Pilskiego z udziałem czołowych polskich zawodników.
- Towarzyszyć mu będzie Festiwal Baniek Mydlanych i Kolorów, tak lubiany przez dzieci – mówi starosta.

30 lipca (sobota) koncerty zespołów rockowych – czyli Rock Scena Powiatu Pilskiego. Wystąpią zespoły: Alter Ego, Kill Folins, The Ghost, Ribs in Coke.

13 sierpnia (sobota) – Rodzinny Piknik Sportowy z z Okazji 100-lecia Stadionu Powiatowego przy Okrzei w Pile.
- Wprawdzie 100 – lecie przypada 14 sierpnia, to zaczynamy dzień wcześniej, bo w niedzielę tradycyjnie organizujemy Rodzinny Piknik Wojskowy. Podczas jubileuszowych obchodów do południa odbędą się prezentacje klubów sportowych, liczne pokazy i piknik. Wieczorem natomiast koncerty popularnych gwiazd – zapowiada starosta.
O godz. 19.00 popularne przeboje zaśpiewa zespół MELOMANY – z programu „Jaka to melodia”. O godz. 20.30 na scenie wystąpi Andrzej Piaseczny z zespołem.

14 sierpnia (niedziela) odbędzie się Rodzinny Piknik Wojskowy, z udziałem wielu jednostek i służb  mundurowych. Zaczynamy o godz. 10.00.
Wieczorem natomiast kolejne koncerty, wystąpią: Liber, Mezo i Grubson.         

Na koniec Lata z Powiatem Pilskim na stadionie 11 września odbędą się Dożynki Powiatu Pilskiego połączone z Eko Meetingiem. Do Piły zjadą przedstawiciele gmin i sołectw. Odbędą się także liczne koncerty, wystąpią m.in. Zespół Pieśni i Tańca Krajna, a gwiazdą wieczoru będzie zespół disco polo SKANER. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 30°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 4 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: Wiela ten czynsz?Treść komentarza: Spółdzielcy z godnością zniosą ceny utrzymania administracji spółdzielni.Data dodania komentarza: 15.08.2022, 12:57Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: TurTreść komentarza: Na plecach spółdzielców, za ich pieniądze Wełniak i jego szarańcz chcą dojść do władzy. Bez wstydu i honoruData dodania komentarza: 13.08.2022, 16:12Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: przechowalnia bagażuTreść komentarza: Słyszeliscie, że Cieślika schowali w spółdzielni mieszkaniowej? Wełniak kazał Grubemu(12 mieszkań) go zatrudnić na koszt spółdzielców.Data dodania komentarza: 13.08.2022, 11:40Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: RomanTreść komentarza: Proszę uzasadnić stawianą tezę! Ja pofatygowałem się o informacji i moja wiedza jest zgoła odmienna jaką lansuje radny alkoholik!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 10:17Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: RekinTreść komentarza: Jeśli uchyliło to nie znaczy że pulit nie słusznie naniósł ta karę ??? Czy wy tutaj tak wszyscy lizecie 4 Litery temu nie udolnemu facetowi ??? Przecież to człowiek który do niczego nie nadaje się. Zamkowa jest dobrym przykładem a jest ich jeszcze więcej.Data dodania komentarza: 13.08.2022, 08:13Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: JOTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 20:53Źródło komentarza: „Mała Ukraina”
Reklama
Reklama