Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 16 sierpnia 2022 17:52
Reklama

Wiceprezydent Piły Krzysztof Szewc chciał postraszyć mieszkańców dużymi utrudnieniami

Na zwołanej specjalnie konferencji włodarz Piły chciał uroczyście zapowiedzieć kasandryczne wieści na temat mostu. W opinii prezydenta już niedługo, bo z końcem lipca most Bolesława Krzywoustego ma zostać zamknięty dla ruchu. Niekompetencję i pocieszny nastrój prezydenta wyprostował i ugasił dziennikarz portalu "Twoja Piła".
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Po wystąpieniu wiceprezydenta Piły Krzysztofa Szewca oraz dyrektora Zarządu Dróg i Zieleni w Pile Mirona Tadycha, przyszedł czas na ewentualne pytania dziennikarzy. To właśnie w tym punkcie okazało się, że cały wysiłek i narracja konferencji spaliły na panewce. Otóż wesoły humor prezydenta i czarny scenariusz dla mieszkańców Piły okazał się bzdurą. Dziennikarz portalu www.twojapila.pl jako jedyny przygotował się merytorycznie do konferencji i bardzo szybko obnażył niekompetencję prezydenta oraz podległego mu dyrektora. 

Co ciekawe jak stwierdził, uzyskanie tych informacji nie było wielkim wysiłkiem. 

Dlaczego ogłoszenie tak złych wieści dla mieszkańców, prezydent przedstawił w rubasznym nastroju? Otóż od pewnego czasu mostem Bolesława Krzywoustego, zarządza Starostwo Powiatowe w Pile. Jednostka samorządowa, której władze są w konkurencji politycznej dla Prezydenta Gminy Piła. 

Już na wstępie należy uspokoić mieszkańców, że złe losy dla mostu w Pile, przedstawiane przez prezydenta są nieprawdziwe! Przeciwnie, w stosunkowo niedługim czasie, mieszkańcy Piły i okolic będą cieszyć się kolejną perełką architektoniczną w mieście. O tych planach wiemy niewiele, ale jak nas zapewniono, już niedługo w szczegłółach opowie o nich, Starosta Pilski Eligiusz Komarowski na nalbiższej konferencji prasowej. 

Zapraszamy do obejrzenia istotnych fragmentów oraz pełnej relacji z konferencji. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ja 20.07.2022 13:58
bezczelność nie zna granic :) nie dość, że nic nie zrobili tyle lat, to teraz jeszcze po chamsku ingerują w nie swoje sprawy, na dodatek kłamiąc opinię publiczną

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 30°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 4 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: Wiela ten czynsz?Treść komentarza: Spółdzielcy z godnością zniosą ceny utrzymania administracji spółdzielni.Data dodania komentarza: 15.08.2022, 12:57Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: TurTreść komentarza: Na plecach spółdzielców, za ich pieniądze Wełniak i jego szarańcz chcą dojść do władzy. Bez wstydu i honoruData dodania komentarza: 13.08.2022, 16:12Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: przechowalnia bagażuTreść komentarza: Słyszeliscie, że Cieślika schowali w spółdzielni mieszkaniowej? Wełniak kazał Grubemu(12 mieszkań) go zatrudnić na koszt spółdzielców.Data dodania komentarza: 13.08.2022, 11:40Źródło komentarza: W tym roku ponad 70 zadań w ramach Funduszy NorweskichAutor komentarza: RomanTreść komentarza: Proszę uzasadnić stawianą tezę! Ja pofatygowałem się o informacji i moja wiedza jest zgoła odmienna jaką lansuje radny alkoholik!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 10:17Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: RekinTreść komentarza: Jeśli uchyliło to nie znaczy że pulit nie słusznie naniósł ta karę ??? Czy wy tutaj tak wszyscy lizecie 4 Litery temu nie udolnemu facetowi ??? Przecież to człowiek który do niczego nie nadaje się. Zamkowa jest dobrym przykładem a jest ich jeszcze więcej.Data dodania komentarza: 13.08.2022, 08:13Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: JOTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 20:53Źródło komentarza: „Mała Ukraina”
Reklama
Reklama