Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 7 października 2022 09:06
Reklama

Klucz do Wielkopolskiego Zdroju

Złotów opracowuje Plan Gospodarki Niskoemisyjnej. To kluczowy dokument dla wizji „Złotów. Wielkopolskie Zdroje”. Ma na celu poprawę efektywności energetycznej, ale także daje wielu podmiotom szansę ubiegania się w przyszłości o dofinansowania do zadań związanych właśnie z gospodarką niskoemisyjną.
  • Źródło: www.zlotow.pl
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

- Jeśli ktoś planuje rozbudowę swoich instalacji, termomodernizację, założenie kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i planuje uzyskać na to dotacje z przeróżnych programów. Jak widzimy jest ich duża ilość, ale też są projekty, które są zapowiadane. To będzie w najbliższych latach duża tendencja, by stworzyć alternatywne źródła energii. Jeśli ktoś planuje tego typu modernizacje to ta inwestycja musi mieć oparcie w tym dokumencie, który aktualnie tworzymy. To ważny moment, by nie przespać tego zgłoszenia swoich zamierzeń. Lepiej wpisać to, choć są to może dalekosiężne plany, ale móc potem uzyskać dofinansowanie i podeprzeć się wpisem do tego strategicznego dla gminy dokumentu – mówi burmistrz Złotowa Adam Pulit. 


 

Do końca września mieszkańców Złotowa odwiedzać będą ankieterzy, którzy będą pozyskiwać informacje na temat tego, jak zaopatrywane są w ciepło miejsca pracy, przedsiębiorstwa, ale i budynki prywatne. Wyniki pozwolą przygotować kompleksową strategię dla całego miasta. Ankieta jest również dostępna online. 


 

  • Zadanie to musimy zakończyć do końca roku, mamy podpisaną umowę z firmą. Najważniejsze jest w tej chwili zebranie danych z terenu. Informacje są dostępne na naszych stronach internetowych. Cała ankieta również dostępna jest online. To zaledwie kilka minut, które trzeba poświęcić, by zapewnić sobie w przyszłości możliwość uzyskania dofinansowania na planowane modernizacje – dodaje Adam Pulit.


 

Więcej informacji na stronie www.zlotow.pl


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
drfgfdhfg 06.10.2022 22:21
https://play.acast.com/s/633f32636368cd0012700ea2

bezchmurnie

Temperatura: 8°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 11 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: NowyTreść komentarza: Jak by nie bylo W dupie z te pseudo tv. Kto pokazuje w zlotowie inna opinie i druga strone tego o czym pisze leszczynski? Przeciez al napierdziela we wszystko co nie sprzyja jego ziomalom. Widzieliscie gdzies obiektywny dlugi wywiad z kimkolwiek kto sprzyja lesnemu burmistrzowi? Ma byc welna, pieniadz, sklep monopolowy, i tenisisci. Chociaz z wieloma aspektami moglabym się zgodzic ale tak skrajnie to az ciezko sluchac Bardzo dobrze ze jest 7700 inaczej dostaniemy tylko leszczynskiego media Niby potap poszedl na swoje spowrotem ale kto wie jak to tam jest Kontrast jest dobry. Uwaga idzie nowyData dodania komentarza: 07.10.2022, 00:46Źródło komentarza: Telewizje lokalne są badane w taki sam sposób jak lokalne stacje radiowe!Autor komentarza: FakeTreść komentarza: Zobaczcie czas ostatnich trzech wpisów. NapędzanieData dodania komentarza: 07.10.2022, 00:23Źródło komentarza: Telewizje lokalne są badane w taki sam sposób jak lokalne stacje radiowe!Autor komentarza: StruśTreść komentarza: Co wy tu pirdoli.. chwali się idiota sam sobą, czy wy tego nie widzicie? BałwochwalstwoData dodania komentarza: 07.10.2022, 00:14Źródło komentarza: Telewizje lokalne są badane w taki sam sposób jak lokalne stacje radiowe!Autor komentarza: ?Treść komentarza: Podobno ten portal i telewizja Ceranowskiego nie istnieje. A jednakData dodania komentarza: 07.10.2022, 00:11Źródło komentarza: Telewizje lokalne są badane w taki sam sposób jak lokalne stacje radiowe!Autor komentarza: Ucz się prawoTreść komentarza: Ale boli dupę mariuszków ahahahahahha. Aż pięknie czytać Cyran bravvvvooooooData dodania komentarza: 07.10.2022, 00:09Źródło komentarza: Telewizje lokalne są badane w taki sam sposób jak lokalne stacje radiowe!Autor komentarza: MhmTreść komentarza: No tak, i co z tego. Larwa głosi, że ma najlepszą wycieraczkę lokalną w Polsce bo stowarzyszenie, którego jest członkiem daje mu nagrody. Tak więc panie „nie oportunisto”, nawet jak pan tego giermka w radzie będzie mial, to nie zdoła pan przekonać zakochanych bez dystansu w wykładach mistrza lizotergu. Nawet gdyby zdali sobie sprawę o błędzie w jakim tkwią. Zawsze zostaniecie oprawcami wulgarnych krzykaczy. Jednak dla większości będziecie spiskiem i knuciem. Nikt nie będzie się chciał przyznać, że zgadzał się z obłudą. No bo jak tu przyznać się do błędu w analizie otaczającej rzeczywistości. Lepiej siedzieć cicho i nie obnażać. Może wtedy da się ugrać, jak pisze przedmówca. Ciekawe jak lokalna prokuratura ma się do zgłoszeń na działania rady? Dlaczego tak cicho na ten temat? Czyżby ryby nabrały wody w uszy?Data dodania komentarza: 07.10.2022, 00:02Źródło komentarza: Telewizje lokalne są badane w taki sam sposób jak lokalne stacje radiowe!
Reklama
Reklama