Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 16:01
Reklama

Football Academy Fair-Play klubem partnerskim Warty Poznań

Ścisła współpraca z Wartą Poznań, zaproszenia na konsultacje dla najzdolniejszych zawodników oraz podnoszenie kwalifikacji trenerów - to główne założenia porozumienia podpisanego dziś w Urzędzie Miejskim Złotowa. Jedną ze stron porozumienia został beniaminek Ekstraklasy, a drugą Football Academy Fair-Play Złotów.
Football Academy Fair-Play klubem partnerskim Warty Poznań
Autor: Warta Poznań

Warta Poznań po powrocie do piłkarskiej Ekstraklasy nie tylko planuje jak najszybciej wywalczyć sobie utrzymanie, ale także aktywnie działa na innych polach - marketingu, promocji czy współpracy z innymi podmiotami. Projekt zaczyna nabierać ciekawych kształtów, a jednym z jego elementów będzie Football Academy Fair-Play Złotów, którego przedstawiciele podpisali dziś umowę o współpracy. 

- Umowę w imieniu KS WARTA POZNAŃ S.A podpisali Dyrektor sportowy – Wojciech Tomaszewski, koordynator projektu – Patryk Czubak. W imieniu UKS FAIR-PLAY Złotów – Prezes i wice prezes Adam Ziółkowski i Tomasz Poniecki. Koordynatorem projektu ze strony UKS FAIR-PLAY Złotów został trener Mateusz Pobiedziński - poinformowali dziś przedstawiciele UM w Złotowie, na terenie którego doszło do podpisania porozumienia o współpracy. 

Tym samym Football Academy Fair-Play stało się częścią projektu "Kluby Partnerskie Warty Poznań". Program Klubów Partnerskich Warty Poznań polega na nawiązaniu współpracy z klubami piłkarskimi z województw: wielkopolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego. Partnerzy „Zielonych” zyskają miano oficjalnego Klubu Partnerskiego i jedną z trzech gwiazdek – złotą, srebrną i brązową – w zależności od poziomu zaangażowania się we współpracę. Złotowska akademia otrzymała złotą gwiazdkę, co oznacza, że możemy spodziewać się ścisłej współpracy. A jeśli chodzi o główne aspekty współpracy, to umowa zakłada: 

- wspólne organizowanie gier kontrolnych oraz innych akcji szkoleniowych

- zaproszenia wyróżniających zawodników na indywidualne projekty szkoleniowe, na treningi indywidualne w klubie Warta Poznań S.A

- zaproszenia wyróżniających zawodników na zgrupowania WARTY

- udział zawodników przy organizacyjnych aspektach w meczach I zespołu (wyprowadzanie zawodników I zespołu Warta Poznań S.A podczas meczów ligowych - ,,Eskorta Warty”.)

- bezpłatne wejście na mecz I zespołu dla grupy zorganizowanej –z klubu partnerskiego

- udział trenerów w warsztatach i stażach szkoleniowych

- pomoc szkoleniowa w zakresie planowania procesu szkolenia

- wizyta zawodników I zespołu, w imprezach klubu partnerskiego 

- pomoc medyczna przy kontuzjach.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 5 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama