Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 16:02
Reklama

ZAKRZEWO. Środki na kulturę, sztukę i sport rozdane

Prawie 57 tysięcy złotych na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz blisko 41 tysięcy złotych na kulturę, sztukę, ochronę dóbr kultury i dziedzictwa narodowego rozdysponowała gmina Zakrzewo. Które organizacje otrzymały wsparcie?
ZAKRZEWO. Środki na kulturę, sztukę i sport rozdane

W tym roku największą dotację otrzyma LKS "Jedność" Zakrzewo, który może liczyć na 20 tysięcy złotych przy wnioskowanej kwocie 25,5 tysiąca złotych. Środki mają być przeznaczone na szkolenie z zakresu piłki nożnej oraz organizacja i udział w rozgrywkach piłkarskich, turniejach i zawodach sportowych o zasięgu gminnym, krajowym i międzynarodowym. Na drugim miejscu pod względem wysokości dotacji znalazło się Stowarzyszenie "Królewska Wieś" w Czernicach, które uzyskało 18 200zł wsparcia przy wnioskowanym na poziomie 26 700zł. Na najniższym stopniu podium stanęło Stowarzyszenie dla rozwoju Starej Wiśniewki "Gromada", które uzyskało 10 tysięcy złotych wobec wnioskowania o kwotę niemal dwukrotnie wyższą. Łącznie w tej kategorii przyznano dziewięć dotacji na kwotę 56 700zł. 

Z kolei jeśli chodzi o kulturę, sztukę, ochronę dóbr kultury i dziedzictwa narodowego organizacjom pozarządowym przekazana zostanie kwota 40 800zł do podziału na 13 organizacji. Najwyższe wsparcie na poziomie 6 tysięcy złotych uzyskały trzy podmioty: Stowarzyszenie chór "Tęcza", Stowarzyszenie dla Rozwoju Starej Wiśniewki "Gromada" oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Zakrzewie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 5 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama