Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 16:19
Reklama

KRAJENKA. Małe szanse na dofinansowanie budowy bieżni przy szkole w Skórce

Gmina i Miasto Krajenka znalazła się na odległym miejscu listy rankingowej na podstawie której przyznawane będzie dofinansowanie zadań z zakresu infrastruktury lekkoatletycznej. Budowa bieżni ze skocznią przy Szkole Podstawowej w Skórce ma minimalne szanse na wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego.
KRAJENKA. Małe szanse na dofinansowanie budowy bieżni przy szkole w Skórce

Lista rankingowa została ogłoszona dziś. W ramach limitu 1,7 mln zł przeznaczonego na ten cel przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zmieściło się 10 zadań, z czego najwyższe dofinansowanie sięgnęło kwoty 300 tys. zł. To jednak tylko szacunkowe koszty, a część samorządów, które zmieściły się w pierwszej dziesiątce rankingu może jeszcze zrezygnować z realizacji zadania. Z tego też powodu tworzy się tzw. listę rezerwową, a zadania z niej mogą być realizowane jedno po drugim, aż do wspomnianego limitu 1,7 mln zł dofinansowania. 

I właśnie jedyny wniosek złożony w tym konkursie przez samorząd z powiatu złotowskiego, a więc Gminę i Miasto Krajenka znalazł się na liście rezerwowej ze swoim projektem budowy bieżni prostej 60m. ze skocznią do skoku w dal przy Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Skórce. Projekt ten zajął dopiero ósme miejsce na liście rezerwowej, a to oznacza, że szanse na otrzymanie dofinansowania są skrajnie małe. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 5 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama