Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 16:54
Reklama

Jastrowie, Krajenka i Zakrzewo z dotacją na remonty szatni!

Prawie 200 tysięcy złotych trafi do trzech gmin w ramach rozstrzygniętego właśnie naboru wniosków programu "Szatnia na medal".
Jastrowie, Krajenka i Zakrzewo z dotacją na remonty szatni!
Autor: Polonia Jastrowie

Program "Szatnia na medal" jest sztandarowym obsługiwanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. W ramach tegorocznego naboru podzielono go na dwie części: inwestycyjną i remontową. I właśnie w tej drugiej części swoje wnioski złożyły Gmina Zakrzewo, Gmina i Miasto Jastrowie oraz Gmina i Miasto Krajenka. Limit środków przewidzianych na realizację remontów wyniósł 2,5 mln zł. Wszystkie trzy wnioski zmieściły się w nim. Jedynymi samorządami, które trafiły na listę rezerwową są Łobżenica i Baranów. 

A to oznacza, że zarówno w Zakrzewie, Krajence, jak i Jastrowiu jeszcze w tym roku powinny rozpocząć się remonty szatni. Zakrzewo powinno otrzymać 58 800zł na remont szatni przy boisku Orlik, Krajenka 23 153 zł na remont budynku szatniowo-sanitarnego na terenie kompleksu boisk Orlik, a Jastrowie 100 000zł na remont pomieszczeń szatni na stadionie klubu MKS "Polonia".


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 23°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 4 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama