Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 15:51
Reklama

Dzień Sportu dla wszystkich

10 lipca w Złotowie wyjątkowe wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Dzień Sportu dla wszystkich to cały dzień zabawy, ruchu i aktywności dla mieszkańców w każdym wieku.
Dzień Sportu dla wszystkich

Wszystko rozpocznie się już o godzinie 11 od questów miejskich, czyli popularnej w ostatnim czasie zabawy dla całych rodzin. Najlepszym całość powinna zająć kilkanaście, góra kilkadziesiąt minut, więc będzie to doskonały wstęp do dalszej części zabawy. 

A w planie są m.in. mecze piłkarskie dla dzieci oraz spotkanie z Mateuszem Kosteckim, reprezentantem Polski w futsalu oraz królem strzelców Futsal Ekstraklasy sprzed roku. Zawodnik przeprowadzi z chętnymi krótki trening, zdradzi kilka tajników piłki nożnej oraz pokaże jak zawodnicy powinni prawidłowo dbać o własne ciało. 

Na zakończenie, około godziny 14 powinien wystartować turniej piłkarski dla dorosłych. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Sportsman 07.07.2021 19:43
Jest jakiś plakat ze szczegółową rozpiską. Z tej informacji niewiele wynika... O której te wydarzenia, gdzie, kto je organizuje?

My z Gronem 28.12.2021 11:48
Jeszcze czego brakowało, żeby Lemanowicz spłacił toyotę wziętą w lizing przez lumpenżurnalistę Ceranowskiego.On ciągle podnosił - w okresie od grudnia 2011 do września 2012 - jako wielkie obciążenie jego bytu spłatę lizingu. Może jeszcze obarczycie Lemanowicza, że wyruchał żonę Ceranowskiego i zaistniała ciąża wysokiego ryzyka, zagrożona? A biedny Ceranowski musi się bujać z bękartem?

zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 5 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama