Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:12
Reklama

Dzień Sportu dla Wszystkich. W Złotowie bawiły się dzieci i dorośli

Blisko 200 osób wzięło udział we wszystkich przygotowanych przez nasze stowarzyszenia częściach wydarzenia w Złotowie - informuje Stowarzyszenie Orlik Piła, które zorganizowało zmagania w ramach "Dnia Sportu dla Wszystkich".
Dzień Sportu dla Wszystkich. W Złotowie bawiły się dzieci i dorośli

Jak czytamy na stronie stowarzyszenia:

Ten dzień rozpoczęliśmy od zajęć dla najmłodszych, czyli tzw. questów sportowych. Na miejscu przygotowaliśmy kilka wyzwań, z którymi musieli sobie poradzić uczestnicy. Liczył się spryt, szczęście, a przede wszystkim czas, bo na tej podstawie porównywaliśmy wyniki. Po przeprowadzeniu zmagań najlepszym rozdaliśmy nagrody – okazały puchar dla zwyciężczyni, a także sprzęt sportowy i słodkości dla pozostałych uczestników.

Ważną częścią programu były także zajęcia z Mateuszem Kosteckim, reprezentantem Polski w futsalu i królem strzelców Futsal Ekstraklasy sprzed dwóch sezonów. Znakomity piłkarz nie tylko wziął udział w gierce z uczestnikami zajęć, ale wcześniej pokazał im ćwiczenia pozwalające podnieść swoje umiejętności.

Ostatnim wydarzeniem w ramach Dnia Sportu dla Wszystkich w Złotowie był turniej piłkarski. Udział w nim wzięło dziewięć zespołów, a także kibice którzy z trybun i zza boiska obserwowali zmagania. A było na co patrzeć. Zmagania zdominowała młoda drużyna z Jastrowia, która początkowo mogła nieco mylić swoją nazwą – Amatorzy. Im dalej w las, tym bardziej pewne było, że nazwa ta nie ma nic wspólnego z umiejętnościami. Amatorzy wygrali cały turniej. Także w tej części przygotowaliśmy dla uczestników puchary i sprzęt sportowy.

Za całość, szczególnie za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Złotowie, w tym panu burmistrzowi, który także na żywo śledził zmagania, jak również Złotowskiemu Centrum Aktywności Społecznej. Do zobaczenia!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Ceranowski specjalnie zrobił niedociągnięcie czarną krechą, bo wiedział, że ta osoba po pobiciu przez esbecję w Częstochowie 19 czerwca 1983 roku ma niedowład prawej powieki. Trzeba zatem wykorzystać wszelkie możliwości aby najebać komuś w życiorys, zbesztać, poniżyć. Do tego służą sługusy ludzi trzymających władzę w tym przeklętym, śmierdzącym, zapyziałym powiecie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:59Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: . - kropkaTreść komentarza: W razie, gdyby się okazało, że oskarżony nie był prawidłowo zawiadomiony będziemy ścigać Melanię Poch do zesrania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:50Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: prof. JebutekTreść komentarza: Sąd może być w koteryjnej zmowie i wtedy oleje, osra i opryka.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:48Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: fakjufejkTreść komentarza: Musi być elementarny porządek w sądownictwie. Sąd mając wiedzę o stronie postępowanie nie może sobie dowolnie wybierać, dokąd skieruje swoje pisma, wezwania. Można bowiem wyobrazić sobie, że sąd uzna sobie w cichości gabinetów iż wyśle pismo na Wyspy Taka-Tuka lub do Kołmogorów w północnym Związku Radzieckim czy do Heleny w Montanie, gdzie podobno mieszka syn Lemanowicza. Zlekceważenie danych zawartych w protokole sądu okręgowego ośmiesza sąd rejonowy.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 20:20Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: woda sodowa JNTreść komentarza: Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 09:32Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: PLSTreść komentarza: Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznesData dodania komentarza: 20.06.2022, 20:43Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim
Reklama
Reklama