Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 04:53
Reklama

Przed nami Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski!

Wielkie sportowe wydarzenie zostanie rozegrane w formie charytatywnego Turnieju Nocnego na rzecz wieloletniego przyjaciela Stowarzyszenia Orlik Piła – Mariusza Markowskiego.
  • Źródło: Stowarzyszenie Orlik Piła
Przed nami Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski!

Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski to wydarzenie na które zaprosiliśmy drużyny biorące udział w mniejszych turniejach, jakie organizowaliśmy w różnych miejscowościach Północnej Wielkopolski. Jako, że turniej będzie również akcją charytatywną dla naszego przyjaciela, Mariusza Markowskiego, rozszerzamy zapisy o inne chętne drużyny! Patronem turnieju jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego z którego środków organizujemy to wydarzenie.

Mariusz uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił nogę. Organizowana jest w Internecie zbiórka pieniędzy na protezę, rehabilitację i dalsze leczenie. Jako Orlik przeznaczyliśmy na ten cel przedmioty, licytacja odbywała się na naszym profilu na facebooku. Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski będzie fantastyczną okazją do zorganizowania kolejnej zbiórki, licytacji przedmiotów, a przy tym dobrej, sportowej zabawy dla piłkarzy amatorów.

Turniej odbędzie się na orliku w Kotuniu, w najbliższy piątek – 10 września – od godziny 18:00. Formuła turnieju będzie zbliżona do poprzednich, to znaczy, drużyny podzielimy na grupy, następnie po awansie z grup powalczą one w fazie pucharowej. Szczegóły (rozpiska, terminarz, zasady) opublikujemy w piątek rano gdy ostatecznie zamkniemy zapisy.

Gramy na orliku a więc 5 zawodników w polu oraz bramkarz i gracze rezerwowi (dowolna liczba, ale medali mamy 10 :). Dla najlepszych ekip przygotowaliśmy puchary (a nie jeden, jak to zwykle na turniejach), medale, statuetki dla zawodników. Oprócz tego nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy. Dla wszystkich zawodników przygotujemy relacje live z wybranych meczów, skróty, galerię zdjęć no i ciepły poczęstunek, kawę i herbatę ponieważ wrześniowe wieczory mogą być już lekko zimne. Ale wierzymy, że ogrzeją nas sportowe emocje i zacięta rywalizacja – głównie o szczytny cel i zbiórkę pieniędzy.

Zapisów na Turniej można dokonać pod numerem telefonu: 605 219 102.

Nie pobieramy wpisowego, ale sugerujemy o wpłaty na rzecz akcji charytatywnej - informują organizatorzy. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Ceranowski specjalnie zrobił niedociągnięcie czarną krechą, bo wiedział, że ta osoba po pobiciu przez esbecję w Częstochowie 19 czerwca 1983 roku ma niedowład prawej powieki. Trzeba zatem wykorzystać wszelkie możliwości aby najebać komuś w życiorys, zbesztać, poniżyć. Do tego służą sługusy ludzi trzymających władzę w tym przeklętym, śmierdzącym, zapyziałym powiecie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:59Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: . - kropkaTreść komentarza: W razie, gdyby się okazało, że oskarżony nie był prawidłowo zawiadomiony będziemy ścigać Melanię Poch do zesrania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:50Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: prof. JebutekTreść komentarza: Sąd może być w koteryjnej zmowie i wtedy oleje, osra i opryka.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:48Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: fakjufejkTreść komentarza: Musi być elementarny porządek w sądownictwie. Sąd mając wiedzę o stronie postępowanie nie może sobie dowolnie wybierać, dokąd skieruje swoje pisma, wezwania. Można bowiem wyobrazić sobie, że sąd uzna sobie w cichości gabinetów iż wyśle pismo na Wyspy Taka-Tuka lub do Kołmogorów w północnym Związku Radzieckim czy do Heleny w Montanie, gdzie podobno mieszka syn Lemanowicza. Zlekceważenie danych zawartych w protokole sądu okręgowego ośmiesza sąd rejonowy.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 20:20Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: woda sodowa JNTreść komentarza: Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 09:32Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: PLSTreść komentarza: Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznesData dodania komentarza: 20.06.2022, 20:43Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim
Reklama
Reklama