Burmistrz Złotowa: Rada Kobiet się nie sprawdza!

  • 08.07.2020, 17:59
  • contact contact

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Złotowa: Rada Kobiet się nie sprawdza!
Liderka Feministek: Złotów trzaska!

   Koniec sielanki między włodarzem Złotowa a Radą Kobiet? Niewykluczone, że Burmistrz Adam Pulit przestanie firmować projekt, który wzbudza negatywne emocje wśród wielu mieszkańców Złotowa.

   Przypominamy, że powołana niedawno Rada Kobiet, według zamysłu Burmistrza, miała stanowić forum dyskusyjne dla kobiet o różnych poglądach, a jej zasadniczym celem miało być wypracowanie rozwiązań ułatwiających życie mieszkankom Złotowa. Tymczasem ciało to zostało zdominowane w zasadzie przez jeden nurt, a twarzą Rady stała się przedstawicielka radykalnej lewicy, Katarzyna Józefowska. Podczas ostatniej kampanii wyborczej Adam Pulit czynił umizgi w stronę prawicowego i umiarkowanego elektoratu.

   Tymczasem po wygranych wyborach skręcił ostro w lewo. Niektórzy mieszkańcy spekulowali nawet, że Złotów pójdzie wkrótce w ślady Warszawy, której włodarz, Rafał Trzaskowski, nie szczędzi grosza na projekty związane z mniejszościami seksualnymi (LGBT). Wiele jednak wskazuje, że tak się nie stanie. Burmistrz Złotowa wysłał bowiem wyraźny sygnał: Rada kobiet się nie sprawdza! A co na to feministki? Na razie brak jednoznacznych odniesień do słów włodarza Złotowa z ich strony. Zaobserwować można za to radykalne wystąpienia środowisk skrajnej lewicy, które, co warto podkreślić, spotykają się ze sprzeciwem znacznej części społeczeństwa.

   Przykładem tęczowe flagi i zakłócanie jednego ze spotkań publicznych w Złotowie, które miało miejsce w ubiegłym tygodniu. By nie dopuścić do eskalacji ekscesów zabsorbowane zostały znaczne siły policji. Zdarzenia te zostały opisane w krajowej prasie. Ogólnopolskie media, które gościły w Pile i Złotowie, z oczywistych względów pominęły odniesienia do naszej lokalnej polityki. Warto zatem uzupełnić, że liderka złotowskich feministek pojawiła się publicznie z hasłem: Złotów trzaska!. Oczywiście słowo „trzaska” to synonim słowa „pęka”. Jej manifestację można zatem odczytać jednoznacznie: Złotów pęka, bo odchodzi od lewicowych pomysłów. Czy to „pękniecie” oznacza definitywny koniec współpracy Rady Kobiet i burmistrza Pulita?

loadingŁaduję odtwarzacz...

contact contact

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kary
Kary 30.01.2021, 00:44
Smierdzi Sorosem -Open Society $$$.
Patrycja
Patrycja 26.01.2021, 09:28
Niezależnie czy jesteś chrześcijaninem w Etiopii, chorym dzieckiem w łonie matki, czy leżysz w szpitalu w Plymouth – uważaj na siebie. W każdym z tych wypadków lewica uważa, że z dnia na dzień tracisz prawa człowieka, a na pewno jeden z podstawowych – prawo do życia. Wszystko oczywiście w imię utopijnej wizji Nowego, Wspaniałego Świata bez cierpienia… który nie istnieje.
KRZYCHU
KRZYCHU 02.11.2020, 17:03
Dobrze , ze burmistrz w koncu zareagował . Bo to nie Jozefowska i jej podobni na niego głosowała. Wystarczy sprawdzić różne komentarze. Burmistrz wygrał dzięki ludziom ktorzy glosowali przeciwko lewicy .
Bohun
Bohun 09.09.2020, 10:37
Być może faktycznie ta pani-pan jest pracownikiem inspektoratu, ale nie mam tego jak zweryfikować, w związku z czym nie ma takiej możliwości, żebym podała/podał swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, Pesel, czy adres zamieszkania. Jeżeli ma pani/pan do mnie sprawę służbową, proszę skorzystać z drogi służbowej, czyli wysłać mi pismo, na właściwy adres zamieszkania listem poleconym, za potwierdzeniem odbioru. W ciągu 14 dni od jego odebrania, ustosunkuję się do niego.
Marian
Marian 08.11.2020, 19:45
to pracuje w muzeum nie w Sanepidzie :-)
Do współczesnych mefistofelesów LGBT
Do współczesnych mefistofelesów LGBT 03.08.2020, 11:52
Lizaki zamieniły się na papierosy.
Niewinne stały się dziwkami.
Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie.
Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody.
Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks.
Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm?
Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia?
Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem?
Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo.
Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą.
Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką.
Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama wrzucała do zupy?
Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci.
I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro"...
Dorosłość...
PS Dzisiaj wszystko stanęło na głowie, diabeł w tęczowego terroru zaczyna nam mówić jak mamy żyć, jak myśleć.
Dewiacja staje się wyznacznikiem postawy, która na silę mamy tolerować, uznać jako cnotę. Tego wymaga rozwydrzona mniejszość, której pomieszało się od naddatku wolności. Lucyfer
Bogdan
Bogdan 01.08.2020, 10:41
Złotów powinien być wolny od lewackiego terroru
Onion
Onion 10.07.2020, 17:45
Błe....

Pozostałe