Football Academy Fair-Play klubem partnerskim Warty Poznań

  • 13.11.2020, 13:39
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Football Academy Fair-Play klubem partnerskim Warty Poznań Warta Poznań
Ścisła współpraca z Wartą Poznań, zaproszenia na konsultacje dla najzdolniejszych zawodników oraz podnoszenie kwalifikacji trenerów - to główne założenia porozumienia podpisanego dziś w Urzędzie Miejskim Złotowa. Jedną ze stron porozumienia został beniaminek Ekstraklasy, a drugą Football Academy Fair-Play Złotów.

Warta Poznań po powrocie do piłkarskiej Ekstraklasy nie tylko planuje jak najszybciej wywalczyć sobie utrzymanie, ale także aktywnie działa na innych polach - marketingu, promocji czy współpracy z innymi podmiotami. Projekt zaczyna nabierać ciekawych kształtów, a jednym z jego elementów będzie Football Academy Fair-Play Złotów, którego przedstawiciele podpisali dziś umowę o współpracy. 

- Umowę w imieniu KS WARTA POZNAŃ S.A podpisali Dyrektor sportowy – Wojciech Tomaszewski, koordynator projektu – Patryk Czubak. W imieniu UKS FAIR-PLAY Złotów – Prezes i wice prezes Adam Ziółkowski i Tomasz Poniecki. Koordynatorem projektu ze strony UKS FAIR-PLAY Złotów został trener Mateusz Pobiedziński - poinformowali dziś przedstawiciele UM w Złotowie, na terenie którego doszło do podpisania porozumienia o współpracy. 

Tym samym Football Academy Fair-Play stało się częścią projektu "Kluby Partnerskie Warty Poznań". Program Klubów Partnerskich Warty Poznań polega na nawiązaniu współpracy z klubami piłkarskimi z województw: wielkopolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego. Partnerzy „Zielonych” zyskają miano oficjalnego Klubu Partnerskiego i jedną z trzech gwiazdek – złotą, srebrną i brązową – w zależności od poziomu zaangażowania się we współpracę. Złotowska akademia otrzymała złotą gwiazdkę, co oznacza, że możemy spodziewać się ścisłej współpracy. A jeśli chodzi o główne aspekty współpracy, to umowa zakłada: 

- wspólne organizowanie gier kontrolnych oraz innych akcji szkoleniowych

- zaproszenia wyróżniających zawodników na indywidualne projekty szkoleniowe, na treningi indywidualne w klubie Warta Poznań S.A

- zaproszenia wyróżniających zawodników na zgrupowania WARTY

- udział zawodników przy organizacyjnych aspektach w meczach I zespołu (wyprowadzanie zawodników I zespołu Warta Poznań S.A podczas meczów ligowych - ,,Eskorta Warty”.)

- bezpłatne wejście na mecz I zespołu dla grupy zorganizowanej –z klubu partnerskiego

- udział trenerów w warsztatach i stażach szkoleniowych

- pomoc szkoleniowa w zakresie planowania procesu szkolenia

- wizyta zawodników I zespołu, w imprezach klubu partnerskiego 

- pomoc medyczna przy kontuzjach.

 

Krzysztof Kuźmicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe