KRAJENKA. Małe szanse na dofinansowanie budowy bieżni przy szkole w Skórce

  • 11.03.2021, 12:46 (aktualizacja 13.03.2021, 16:32)
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

KRAJENKA. Małe szanse na dofinansowanie budowy bieżni przy szkole w Skórce
Gmina i Miasto Krajenka znalazła się na odległym miejscu listy rankingowej na podstawie której przyznawane będzie dofinansowanie zadań z zakresu infrastruktury lekkoatletycznej. Budowa bieżni ze skocznią przy Szkole Podstawowej w Skórce ma minimalne szanse na wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego.

Lista rankingowa została ogłoszona dziś. W ramach limitu 1,7 mln zł przeznaczonego na ten cel przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zmieściło się 10 zadań, z czego najwyższe dofinansowanie sięgnęło kwoty 300 tys. zł. To jednak tylko szacunkowe koszty, a część samorządów, które zmieściły się w pierwszej dziesiątce rankingu może jeszcze zrezygnować z realizacji zadania. Z tego też powodu tworzy się tzw. listę rezerwową, a zadania z niej mogą być realizowane jedno po drugim, aż do wspomnianego limitu 1,7 mln zł dofinansowania. 

I właśnie jedyny wniosek złożony w tym konkursie przez samorząd z powiatu złotowskiego, a więc Gminę i Miasto Krajenka znalazł się na liście rezerwowej ze swoim projektem budowy bieżni prostej 60m. ze skocznią do skoku w dal przy Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Skórce. Projekt ten zajął dopiero ósme miejsce na liście rezerwowej, a to oznacza, że szanse na otrzymanie dofinansowania są skrajnie małe. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe