W Złotowie ktoś celowo truje psy?

  • 13.05.2021, 12:50
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

W Złotowie ktoś celowo truje psy?
Zwyrodnialec, bestia, kat - takie komentarze pojawiają się w stosunku do osoby lub osób, które trują psy w Złotowie. Zdaniem ich właścicieli, nie ma przypadku w tym, że w ostatnim czasie liczba takich działań znacząco wzrosła.

Fakt, iż co pewien czas w różnych częściach kraju słyszy się o kolejnych próbach otrucia zwierząt domowych - psów czy kotów - wciąż szokuje. Niestety z podobnym celowym działaniem mamy najprawdopodobniej do czynienia w Złotowie. W ostatnim czasie pojawiło się przynajmniej kilka informacji na temat złego stanu zdrowia zwierząt, których właściciele podejrzewają właśnie otrucie. 

- Apeluje do wszystkich LUDZI, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy trucia psów przy wybiegach o wszelkie informacje! Bądźmy czujni - napisał burmistrz Złotowa Adam Pulit. 

Niestety do tej pory sprawca lub sprawcy pozostają nieuchwytni. Nie ulega jednak wątpliwości, że właściciele czworonogów powinni być w najbliższym czasie szczególnie czujni podczas spacerów na świeżym powietrzu. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kieł
kieł 05.06.2021, 02:46
psycholu lepsze psa szczekanie niż takie ***enie, truj ale nie zapomnij o sobie
Sędzia
Sędzia 01.06.2021, 20:22
Rozkładanie zatrutych kiełbas to jedyna metoda walki z najgorszym ścierwem ludzkim- polskimi skurwiałymi właścicielami kundli. Sam rozłożyłem już setki kiełbas i jeszcze setki rozłożę- bo to jedyny sposób na to robactwo. Tępe polskie ryje idą z tymi kundlami i napierdalają szczekaniem, a potem przygłupy się dziwią, że ich kundle giną. Giną i będą ginąć, a zbulwersowani szeryfowie chcący mnie ukarać mogą jeść moje gówno.

Pozostałe