Dzień Sportu dla wszystkich

  • 02.07.2021, 11:06
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Dzień Sportu dla wszystkich
10 lipca w Złotowie wyjątkowe wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Dzień Sportu dla wszystkich to cały dzień zabawy, ruchu i aktywności dla mieszkańców w każdym wieku.

Wszystko rozpocznie się już o godzinie 11 od questów miejskich, czyli popularnej w ostatnim czasie zabawy dla całych rodzin. Najlepszym całość powinna zająć kilkanaście, góra kilkadziesiąt minut, więc będzie to doskonały wstęp do dalszej części zabawy. 

A w planie są m.in. mecze piłkarskie dla dzieci oraz spotkanie z Mateuszem Kosteckim, reprezentantem Polski w futsalu oraz królem strzelców Futsal Ekstraklasy sprzed roku. Zawodnik przeprowadzi z chętnymi krótki trening, zdradzi kilka tajników piłki nożnej oraz pokaże jak zawodnicy powinni prawidłowo dbać o własne ciało. 

Na zakończenie, około godziny 14 powinien wystartować turniej piłkarski dla dorosłych. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sportsman
Sportsman 07.07.2021, 19:43
Jest jakiś plakat ze szczegółową rozpiską. Z tej informacji niewiele wynika... O której te wydarzenia, gdzie, kto je organizuje?

Pozostałe