"Chuligani, szukamy was i was znajdziemy!"

  • 03.08.2021, 11:52
  • Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

"Chuligani, szukamy was i was znajdziemy!"
Wandale po raz kolejny dokonali zniszczeń na obiekcie Zrywu Sypniewo. Osoby związane z klubem mówią dość i poza zgłoszeniem sprawy policji, również na własną rękę poszukują sprawców.

Akty wandalizmu są niestety codziennością i zawsze stoi za nimi bezmyślność. W tym przypadku boli tym bardziej, że wiele osób dba o to, by obiekt Zrywu Sypniewo prezentował się jak najlepiej, a ich praca jest niweczona przez głupie zachowanie jednej osoby czy też - co bardziej prawdopodobne - grupki osób. 1 sierpnia klub poinformował na swoim profilu facebookowym o kolejnych zniszczeniach na swoim obiekcie. Tym razem zniszczono ławki rezerwowych. Poniżej wpis (pisownia oryginalna):

- To już kolejny raz w tym roku!!! Chuligani. Szukamy was!!! I was znajdziemy! Jeżeli mieliście siłę zniszczyć nasz stadion to będziecie mieć siłę, żeby go naprawić!!!

Jednocześnie przedstawiciele klubu zgłosili sprawę aktów wandalizmu policji i sami proszą wszelkie osoby mogące mieć wiedzę na temat sprawców o przekazywanie informacji na ich temat, zapewniając przy tym anonimowość. 

Krzysztof Kuźmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe