Sztafeta z Klaudią Adamek niestety poza finałem

  • 05.08.2021, 13:10 (aktualizacja 05.08.2021, 13:17)
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Sztafeta z Klaudią Adamek niestety poza finałem
Nie udał się start na Igrzyska Olimpijskich sztafecie 4x100 metrów, w której występuje Klaudia Adamek. Choć, mimo awansu do finału, pozytywów w tym występie nie brakuje.

43,09s - to jednocześnie jeden z najlepszych wyników w historii polskich sztafet na tym dystansie, ale i wynik, który nie premiuje awansem do finału zmagań w Igrzyskach Olimpijskich. Polki, z Klaudią Adamek w składzie, zajęły ostatecznie 10. miejsce w klasyfikacji. I choć w finale ich zabraknie, to same zawodniczki przyznawały, że tragedii nie ma. Przede wszystkim trzon tej sztafety tworzą młode zawodniczki, a doświadczenie zdobyte w Tokio powinno procentować już w czasie najbliższych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Do tego sam wynik oraz coraz lepsza indywidualnie postawa wszystkich zawodniczek sprawiają, że można z nadzieją patrzeć w przyszłość. Czego oczywiście i sobie, i Klaudii życzymy. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe