Spisobus przyjedzie do Krajenki

  • 17.09.2021, 12:28
  • Krzysztof Kuzmicz

Podziel się:

Oceń:

Spisobus przyjedzie do Krajenki
Tylko do 30 września można wziąć udział w Powszechnym Spisie Powszechnym. Udział w nim jest obowiązkowy. Na tych, którzy jeszcze tego obowiązku nie dopełnili czeka jeszcze całkiem sporo możliwości, poza samospisem. jedną z nich jest Spisobus, który przyjedzie do Krajenki.

W najbliższym czasie mieszkańcy Krajenki, ale także ci, którzy pojawią się w tej miejscowości będą mieli przynajmniej dwie dodatkowe okazje do udziału w Spisie Powszechnym. 

- Spisać się będzie można również w dniu 18 września 2021 roku w trakcie Rodzinnego Strażackiego Rajdu Rowerowego im. Piotra Baranowskiego. Stanowisko spisu ustawione będzie na placu manewrowym OSP Krajenka przy ul. Floriańskiej - informuje Urząd Gminy i Miasta Krajenka, który także w godzinach swojego funkcjonowania umożliwia samospis. 

Kolejna okazja do spisania się dokładnie za tydzień, gdy do Krajenki zawita Spisobus. 

- W dniu 24 września 2021 roku (piątek) w godzinach od 10.00 do 12.00 na parkingu przed Krajeńskim Ośrodkiem Kultury przy ul. Rynek 1 w Krajence będzie ustawiony SPISOBUS - informuje UGiM Krajenka. 

Krzysztof Kuzmicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe