Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 16:10
Reklama

Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim

Starosta złotowski Ryszard Goławski podziękował za wsparcie finansowe szeregu inwestycji, które w zdecydowany sposób wpływają na poprawę jakości życia lokalnych społeczności. Przedstawił także możliwości rozwoju powiatów Północnej Wielkopolski jak chociażby tworzenie szlaków rowerowych na bazie nieczynnych już linii kolejowych.
  • Źródło: https://www.facebook.com/starostwozlotow/
Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim

W Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Konferencja Programowa "Samorząd OdNowa" z udziałem premiera RP Mateusza Morawieckiego.

W konferencji udział wzięli samorządowcy z terenu powiatu złotowskiego: starosta złotowski Ryszard Goławski, przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka, członek Zarządu Powiatu Złotowskiego Henryk Trawiński, wójt gminy Tarnówka Jacek Mościcki oraz radny Rady Gminy Złotów Jan Buława.

Do pierwszej części panelu, w którym uczestniczył premier Mateusz Morawiecki, został zaproszony starosta Ryszard Goławski. 

Premier Morawiecki omówił liczne działania polskiego rządu, skupiając uwagę na rozwój samorządów w kontekście prowadzenia szeregu lokalnych inwestycji współfinansowanych z budżetu państwa. Podziękował także wszystkim samorządowcom za pracę i zaangażowanie w swoich lokalnych środowiskach.

Jako przedstawiciel samorządowców Północnej Wielkopolski, starosta złotowski podziękował za wsparcie finansowe szeregu inwestycji, które w zdecydowany sposób wpływają na poprawę jakości życia lokalnych społeczności. Przedstawił także możliwości rozwoju powiatów Północnej Wielkopolski, jak chociażby tworzenie szlaków rowerowych na bazie nieczynnych już linii kolejowych.

Dalsza część konferencji,to kolejne panele dyskusyjne. O rozwoju zarówno na szczeblu krajowym,jak i samorządowym opowiedział wiceminister Rozwoju i Technologii Grzegorz Piechowiak.

Samorządowcy odbyli także szereg spotkań kuluarowych.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
woda sodowa JN 22.06.2022 09:32
Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.

PLS 20.06.2022 20:43
Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznes

Gilo 20.06.2022 19:22
Pan starosta już tworzył jeden szlak rowerowy na bazie nieczynnej już linii kolejowej Złotów-Kujan. Tłuczeń z podkładów zniknął i nie wiadomo gdzie się podział . Na tym skończyła się cała inwestycja..........

poeta nieznany 12.01.2022 19:13
...starosta zdecydowanie przeszedł metamorfozę polityczną. Tu jednak pole do działania większe bo w PSLu tylko rauty, dożynki i nic więcej.

Rzecznik Prasowy JE. 07.01.2022 23:58
No nie powiem, wysokie progi. Gratki. Pozdr.

Orion 29.12.2021 11:00
Czy jest dostępne nagranie z tego wydarzenia? Chętnie wysłucham tej dyskusji.

zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 5 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: jlTreść komentarza: Gdzie jest 157 wpisów w topiku "Mąż pilskiej działaczki..."?!Data dodania komentarza: 06.08.2022, 10:30Źródło komentarza: Pobito dziecko z ośrodka w Jastrowiu, czy będzie sankcja karna?Autor komentarza: PedroTreść komentarza: Szkoda gadac. Kiedys nawet wsparłem ten projekt finansowo I mialem obecywane złote góry. Do dnia dzisiejszego nic... ciekawe to bardzo bo np. Jeden z bylych juz mieszkancow Zlotowa gra w zagranicznej produkcji o nazwie samen.pl ktora mozna znalesc na Youtube I za darmo ogladac. Rozmawialem z nim swego czasu I wiem ze ich projekt pochlania ogromne ilosci pieniedzy ale koszta pokrywane sa z wlasnej kieszeni rezysera I producentow a jak I za malym wsparciem sponsorow w zamian za reklame. Sam Tomasz Raczek bardzo pozytywnie wypowiadal sie o projekcie ! Nasz Złotowianin ( Mateusz Leszczyński) gra w tym serialu jedna z postaci. Jest to komedia kręcona w Holandii ktoej celem jest ukazanie różnicy kulturowej pomiędzy Polską a Holandia. Bardzo zabawny serial ( sezon 1 ) zrozumiały dla tych co mają troche dystansu do siebie a na wakacjach byli dalej niż w Mielnie.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 17:41Źródło komentarza: Czym pachnie film "Gra w butelkę"?Autor komentarza: Artur ŁazowyTreść komentarza: Dziękuję Panu Burmistrzowi Złotowa za odwagę! Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w praworządność!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:03Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: Dichlorodifenylotrichloroetan na larwyTreść komentarza: Kiedy oni to wszystko sprostują? Co numer to kłamstwa i manipulacje. Gazeta zalega w sklepach a już prawda wyszła na jaw.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 01:41Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Wreszcie ktoś napisał prawdę. Jak ci propagandziści z Larwa na czele śmią wciskać kit ludziomData dodania komentarza: 02.08.2022, 15:19Źródło komentarza: Kara została na Spółdzielnię nałożona słusznie.Autor komentarza: odpisTreść komentarza: a gdzie byli opiekunowie tych dzieci ?to chyba ich rola żeby pilnować....więc sytuacja jest jasna,zaniedbanie obowiązków opiekuna grupy.Data dodania komentarza: 01.08.2022, 21:18Źródło komentarza: Sprawca pobicia dziecka nie był cudzoziemcem. To 58-letni Polak!
Reklama
Reklama