Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 03:50
Reklama

Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim

Starosta złotowski Ryszard Goławski podziękował za wsparcie finansowe szeregu inwestycji, które w zdecydowany sposób wpływają na poprawę jakości życia lokalnych społeczności. Przedstawił także możliwości rozwoju powiatów Północnej Wielkopolski jak chociażby tworzenie szlaków rowerowych na bazie nieczynnych już linii kolejowych.
  • Źródło: https://www.facebook.com/starostwozlotow/
Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim

W Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Konferencja Programowa "Samorząd OdNowa" z udziałem premiera RP Mateusza Morawieckiego.

W konferencji udział wzięli samorządowcy z terenu powiatu złotowskiego: starosta złotowski Ryszard Goławski, przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka, członek Zarządu Powiatu Złotowskiego Henryk Trawiński, wójt gminy Tarnówka Jacek Mościcki oraz radny Rady Gminy Złotów Jan Buława.

Do pierwszej części panelu, w którym uczestniczył premier Mateusz Morawiecki, został zaproszony starosta Ryszard Goławski. 

Premier Morawiecki omówił liczne działania polskiego rządu, skupiając uwagę na rozwój samorządów w kontekście prowadzenia szeregu lokalnych inwestycji współfinansowanych z budżetu państwa. Podziękował także wszystkim samorządowcom za pracę i zaangażowanie w swoich lokalnych środowiskach.

Jako przedstawiciel samorządowców Północnej Wielkopolski, starosta złotowski podziękował za wsparcie finansowe szeregu inwestycji, które w zdecydowany sposób wpływają na poprawę jakości życia lokalnych społeczności. Przedstawił także możliwości rozwoju powiatów Północnej Wielkopolski, jak chociażby tworzenie szlaków rowerowych na bazie nieczynnych już linii kolejowych.

Dalsza część konferencji,to kolejne panele dyskusyjne. O rozwoju zarówno na szczeblu krajowym,jak i samorządowym opowiedział wiceminister Rozwoju i Technologii Grzegorz Piechowiak.

Samorządowcy odbyli także szereg spotkań kuluarowych.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
woda sodowa JN 22.06.2022 09:32
Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.

PLS 20.06.2022 20:43
Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznes

Gilo 20.06.2022 19:22
Pan starosta już tworzył jeden szlak rowerowy na bazie nieczynnej już linii kolejowej Złotów-Kujan. Tłuczeń z podkładów zniknął i nie wiadomo gdzie się podział . Na tym skończyła się cała inwestycja..........

poeta nieznany 12.01.2022 19:13
...starosta zdecydowanie przeszedł metamorfozę polityczną. Tu jednak pole do działania większe bo w PSLu tylko rauty, dożynki i nic więcej.

Rzecznik Prasowy JE. 07.01.2022 23:58
No nie powiem, wysokie progi. Gratki. Pozdr.

Orion 29.12.2021 11:00
Czy jest dostępne nagranie z tego wydarzenia? Chętnie wysłucham tej dyskusji.

zachmurzenie duże

Temperatura: 10°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: . - kropkaTreść komentarza: W razie, gdyby się okazało, że oskarżony nie był prawidłowo zawiadomiony będziemy ścigać Melanię Poch do zesrania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:50Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: prof. JebutekTreść komentarza: Sąd może być w koteryjnej zmowie i wtedy oleje, osra i opryka.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:48Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: fakjufejkTreść komentarza: Musi być elementarny porządek w sądownictwie. Sąd mając wiedzę o stronie postępowanie nie może sobie dowolnie wybierać, dokąd skieruje swoje pisma, wezwania. Można bowiem wyobrazić sobie, że sąd uzna sobie w cichości gabinetów iż wyśle pismo na Wyspy Taka-Tuka lub do Kołmogorów w północnym Związku Radzieckim czy do Heleny w Montanie, gdzie podobno mieszka syn Lemanowicza. Zlekceważenie danych zawartych w protokole sądu okręgowego ośmiesza sąd rejonowy.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 20:20Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: woda sodowa JNTreść komentarza: Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 09:32Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: PLSTreść komentarza: Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznesData dodania komentarza: 20.06.2022, 20:43Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: GiloTreść komentarza: Pan starosta już tworzył jeden szlak rowerowy na bazie nieczynnej już linii kolejowej Złotów-Kujan. Tłuczeń z podkładów zniknął i nie wiadomo gdzie się podział . Na tym skończyła się cała inwestycja..........Data dodania komentarza: 20.06.2022, 19:22Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim
Reklama
Reklama