Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:07
Reklama

Nowe obostrzenia! Zobacz pełną listę

Od soboty wprowadzone zostaną kolejne obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy pełne zestawienie aktualnych wytycznych oraz tych, które mają obowiązywać od 27 marca do minimum 9 kwietnia.
Nowe obostrzenia! Zobacz pełną listę

Obostrzenia, które nadal obowiązują: 

Zamknięte hotele i miejsca noclegowe.

Zamknięte kina, teatry, filharmonie, opery, muzea.

Zamknięte boiska znajdujące się na zewnątrz.

Zamknięte stoki narciarskie.

Zamknięte baseny, aquaparki.

Zamknięte korty tenisowe.

Nauka zdalna w klasach 1-3 szkół podstawowych.

Nauka zdalna w klasach 4-8 szkół podstawowych, szkołach średnich, w technikach i szkołach wyższych (z wyjątkami).

Zamknięte siłownie, kluby fitness.

Zamknięte restauracje i bary, posiłki wydawane tylko na wynos.

Zakaz organizacji wesel i konsolacji.

 

Obostrzenia, które wejdą w życie w sobotę 27 marca: 

Wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane o powierzchni ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych zostają zamknięte,

Zamknięte zostaną centra i galerie handlowe,

Zaostrzono limit klientów, przebywających w sklepie – 1 osoba na 20 metrów kwadratowych,

Targi i poczty – 1 osoba na 15 metrów kwadratowych,

Zamknięte salony urody, zakłady fryzjerskie, zakłady kosmetyczne,

Zamknięte zostaną żłobki i przedszkola,

Ograniczenie liczby wiernych w kościołach – 1 osoba na 20 metrów kwadratowych.,

Działalność obiektów sportowych ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pacjet 19.11.2021 11:28
Zauwazam takie zachowanie w wielu krajach, mam duzo roznych zrodel, coraz gorzej mowia o nie zaszczepionych tak jakby to oni byli winni a dane sa nieublagane, dociera do wielu ze szczepionka mRNA nie chroni przed zarazeniem i wscieklosc wzrasta w stosunku do oczekujacych na skutki eksperymentu ale bez udzialu w nim. Wyszczepieni coraz bardziej nachalnie staraja sie zmusic reszte do tego co sami juz zrobili, chyba widza ze zostali oszukani chocby informacja ze maja odpornosc i sie nie zaraza.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°CMiasto: Złotów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Ceranowski specjalnie zrobił niedociągnięcie czarną krechą, bo wiedział, że ta osoba po pobiciu przez esbecję w Częstochowie 19 czerwca 1983 roku ma niedowład prawej powieki. Trzeba zatem wykorzystać wszelkie możliwości aby najebać komuś w życiorys, zbesztać, poniżyć. Do tego służą sługusy ludzi trzymających władzę w tym przeklętym, śmierdzącym, zapyziałym powiecie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:59Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: . - kropkaTreść komentarza: W razie, gdyby się okazało, że oskarżony nie był prawidłowo zawiadomiony będziemy ścigać Melanię Poch do zesrania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 13:50Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: prof. JebutekTreść komentarza: Sąd może być w koteryjnej zmowie i wtedy oleje, osra i opryka.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:48Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: fakjufejkTreść komentarza: Musi być elementarny porządek w sądownictwie. Sąd mając wiedzę o stronie postępowanie nie może sobie dowolnie wybierać, dokąd skieruje swoje pisma, wezwania. Można bowiem wyobrazić sobie, że sąd uzna sobie w cichości gabinetów iż wyśle pismo na Wyspy Taka-Tuka lub do Kołmogorów w północnym Związku Radzieckim czy do Heleny w Montanie, gdzie podobno mieszka syn Lemanowicza. Zlekceważenie danych zawartych w protokole sądu okręgowego ośmiesza sąd rejonowy.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 20:20Źródło komentarza: Mąż pilskiej działaczki skazany w I instancjiAutor komentarza: woda sodowa JNTreść komentarza: Ryszard robi karierę a Wiesława PIS prześladuje. To wszystko widać jak na tacy. Jak widzę regionalne przewodnictwo PIS to słabo się robi. Szczególnoie pan Adam, który ostatnio palnął publicznie, że od pewnego czasu obserwuje świat z ambony. To jest typowa megalomania i uciekanie się do mody partyjniackiej. Dbanie o struktury to jednak praca, której nie widać, natomiast widać złe posunięcia. Jeżeli ludzie PSL będą budować listy zjednoczonej prawicy to marnie widzę przyszłość.Data dodania komentarza: 22.06.2022, 09:32Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem MorawieckimAutor komentarza: PLSTreść komentarza: Specjalista od tłucznia z nieczynnych torowisk. A potem z tego pewna firma buduje drogi w lasach. To się nazywa biznesData dodania komentarza: 20.06.2022, 20:43Źródło komentarza: Starosta Ryszard Goławski wystąpił w panelu dyskusyjnym z premierem RP Mateuszem Morawieckim
Reklama
Reklama