Honorowe obywatelstwo dla Hansa Nielsena [NA ŻYWO]

Na uroczystej Sesji Rady Miasta Piły zostało wręczone honorowe obywatelstwo Piły Hansowi Nielsenowi

02.03.2018 12:55    1
IV Turniej im.Tadeusza Pietrzykowskiego w klubie Sporty Walki Piła

Po raz kolejny klub Sporty Walki Piła zorganizował turniej dla dzieci i młodzieży w ramach Pilskich dni pamięci Żołnierzy Wyklętych

26.02.2018 10:16
Transmisja wideo ze Złotego Biegu w ramach 26 Finału WOŚP [NA ŻYWO 11 45]

II Złoty Bieg w ramach 26 Finału Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy w Złotowie. Stadion Sportowy przy Ul. Wioślarskiej 77-400 Złotów

14.01.2018 08:54    1    1
Trzy punkty na koniec roku

Siatkarki Enei PTPS-u Piła w ostatnim meczu w 2017 roku pokonały u siebie BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0. MVP meczu wybrana została Dorota Wilk.

21.12.2017 20:32
X Mikołajkowy Turniej w Karate Tradycyjnym

Jak co roku, już od 10 lat, Zarząd Klubu Karate Tradycyjnego Shoto w Pile zorganizował dla swoich klubowiczów Turniej Mikołajkowy.

20.12.2017 21:20
Rusza sprzedaż karnetów na Polonię. Do świąt promocyjne ceny!

Jak co roku tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rusza ze sprzedaż karnetów na nadchodzący żużlowy sezon. Wejściówki będzie można nabyć od najbliższego poniedziałku - 18 grudnia wyłącznie w siedzibie klubu. Do świąt karnety sprzedawane będą w promocyjnych cenach. Zarząd tym samym ustalił również ceny biletów na sezon 2018.

17.12.2017 16:53
III Turniej im Tadeusza Pietrzykowskiego

2 grudnia odbyła się już III edycja Turnieju im.Tadeusza Pietrzykowskiego, który objęty był honorowym patronatem przez Starostę Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Turniej organizowany jest przez klub Sporty Walki Piła.

04.12.2017 20:38
Mikołaj Tobera na turnieju imienia Leszka Drogosza

W ubiegłym tygodniu w Kielcach odbył się Międzynarodowy bokserski Turniej imienia Leszka Drogosza. W turnieju wystartowało kilka reprezentacji narodowych w tym Kadra Polski.

04.12.2017 20:33
Cenne trzy punkty Enei PTPS-u Piła

W meczu 6. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet podopieczne Jacka Pasińskiego pokonały 3:1 zespół Trefla Proximy Kraków

21.11.2017 21:06
Udany weekend zawodników Sportów Walki Piła!

Aż w trzech różnych miejscach w ubiegły weekend rywalizowali zawodnicy pilskich Sportów Walki.

20.11.2017 16:23