Szpital Specjalistyczny w Pile nie przyjmuje na zabiegi planowane

  • 19.10.2020, 10:06
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

konferencja_szpital_15102020.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Szpital Specjalistyczny w Pile działa tylko w trybie tzw. ostrego dyżuru. Zakażenia na oddziałach zmusiły dyrekcję do podjęcia decyzji o wytrzymaniu przyjęć

.

Kamil Ceranowski

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hgf
hgf 09.11.2020, 13:08
http://tetnoregionu.pl/szpital…
AS
AS 25.10.2020, 15:16
Czyż 100 lat temu z okładem nie chcieliśmy aparatów rentgenowskich, prądu elektrycznego w każdym domu, kanalizacji, szczepionek, antybiotyków, żarówek i trolejbusów, silników wysokoprężnych i wodociągów z filtrami? Niech podniesie rękę jeden taki, co chce dziś zachorować na cholerę i umrzeć, przejść anginę bez penicyliny i mieć reumatyzm na starość, wydać swe dziecko na ryzyko krztuśca czy ospy czarnej. Szukam autentycznych, licznych chętnych do życia bez żarówek i komputerów osobistych, komórek a przede wszystkich internetu. Naprawdę tego nie chcieliście, kochani?

Pozostałe