Budowa kanalizacji sanitarnej i rozdzielczej sieci wodociągowej Łąkie- Kiełpin w Gminie Lipka

  • 04.08.2021, 00:08
  • Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:

inwestycja-w-kielpinie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po latach oczekiwań rusza budowa kanalizacji i wodociągu Łąkie-Kiełpin w gminie Lipka realizowana przez firmę ZRII Hydropex ze Złotowa. Inwestycja realizowana w formule zaprojektuj i wybuduj będzie wykonywana najnowszą technologią bezwykopową przy użyciu najnowszej wiertnicy horyzontalnej do przewiertów sterowanych. Dzięki tej metodzie prace ziemne będą wykonywane bezinwazyjnie dla dróg i chodników co znacznie wpłynie na komfort mieszkańców w okresie realizacji inwestycji przez firmę Hydropex ze Złotowa.

.

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (18)


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antek lipka
Antek lipka 12.08.2021, 09:33
***** ***
Ketan Pipka
Ketan Pipka 13.08.2021, 11:24
Dokładnie, to samo mówię trzeba jebax PIS głośno i wyraźnie, żeby robili wszystko aby utrzymać władzę. Nie można pozwolić żeby do władzy wrócili panowie z PO.
WK
WK 04.08.2021, 10:28
Hydraulik w Złotowie robi przewierty, no ale bałagan to fakt. Słabo to wygląda.
Paweł Wakuła
Paweł Wakuła 04.08.2021, 08:52
Kiełpin będzie miał najnowszą wiertnicę a Złotów wygląda jak po wojnie. Poryte ulice, pełno dziur w drogach. Nie wspomnę już o bałaganie i w wielu miejscach braku zabezpieczeń. Szczególnie leżące rury pod kościołem. No ale OK, rozumiem, że miasto to trudny poligon do takich prac, ale firma powinna zwrócić na pewne sprawy uwagę, bo widzę, że kierownik i inspektor nie widzą pewnych rzeczy.
złotowianin
złotowianin 04.08.2021, 11:44
Wykonawcą prac o których Pan wspomina jest firma z Piły, a nie Hydropex.
Paweł Wakuła
Paweł Wakuła 05.08.2021, 11:12
Szanowny Panie Złotowianinie, raczy pan wskazać gdzie napisałem, że firma Hydropex wykonuje prace w Złotowie? Jest mi od dawna wiadomo, że w Złotowie przetarg wygrała firma Hydraulik z Piły. Jest mi tez wiadome, że firma bez odpowiedniego nadzoru będzie szła po najlżejszej linii oporu i na ten stan zwróciłem uwagę w komentarzu. Pozdrawiam

Pozostałe