Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 marca 2026 13:22

ORLEN Liga wznawia rozgrywki. Do Piły przyjedzie Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

Podziel się
Oceń

Po przerwie, przeznaczonej dla reprezentacji, ruszają rozgrywki ORLEN Ligi. W XIV kolejce PTPS Piła podejmie w sobotę 16 stycznia na własnym parkiecie czwartą drużynę w tabeli OL Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.


MKS zajmuje czwarte miejsce mając na koncie tyle samo punktów co trzeci Impel Wrocław a medalowe aspiracje klubu z Zagłębia nie są tajemnicą. W rundzie jesiennej mecz w Dąbrowie zakończył się szybkim zwycięstwem gospodarzy po trzech setach. Pilanki po dwunastu kolejkach zajmują siódme miejsce w tabeli ORLEN Ligi. Przez wielu zostały uznane za największą niespodziankę pierwszej części sezonu.

Mecz w sobotę, 16 stycznia rozpocznie się o godzinie 18.00. Wcześniej, o godz. 12.00 w ramach Młodej Ligi Kobiet PTPS SAF – Holland zagra z Chemikiem Police.

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 11°C Miasto: Złotów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 12 km/h

ReklamaMarcin Porzucek - Poseł na Sejm RP
KOMENTARZE
Autor komentarza: Znam sprawę 🙂Treść komentarza: Ten wyrok co dostał to śmiech na sali , ale napewno nie będzie to jego ostatni wyrok .Data dodania komentarza: 12.03.2026, 12:39Źródło komentarza: Lokalni Epsteinowie - wysyłamy jasny komunikat w sprawie pedofilów. Nie lękamy się!Autor komentarza: AGENT666Treść komentarza: UWAGA NA OSZUSTÓW. CZŁONKOWIE BRACTWA ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJĄ SIĘ PRZEZ WHATSAPP, INSTAGRAM ANI FACEBOOK. Witamy w świecie Illuminati: Bogactwa, Sławy i Władzy. Przynosimy biednym i utalentowanym blask wielkości. NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI, PRZYZNAJEMY KORZYŚCI. 1. Nagroda pieniężna w wysokości 6 cyfr 2. Nowy, elegancki samochód marzeń 3. Dom marzeń kupiony w wybranym przez Ciebie kraju 4. Obsługa VIP na wszystkich lotniskach świata Musisz mieć co najmniej 20 lat, aby skontaktować się z agentem świątyni 666 Illuminati. Adres: [email protected]Data dodania komentarza: 12.03.2026, 06:00Źródło komentarza: Andrzej Kisiel o sytuacji w powiecie: nepotyzm, czystki i polityczne ustawkiAutor komentarza: realityszołTreść komentarza: *** - c e r a n o w s k iData dodania komentarza: 11.03.2026, 21:24Źródło komentarza: Sławny pilski troll internetowy ps. Leman skazany prawomocnie!Autor komentarza: dziadostwoTreść komentarza: Ponadto Kuźmicz i *** dopuścili się deliktu w rozumieniu prawa prasowego publikując wizerunek skazańca w ilustracji do dennego artykułu. To jest dziennikarstwo śmieciowe.Data dodania komentarza: 11.03.2026, 21:23Źródło komentarza: Sławny pilski troll internetowy ps. Leman skazany prawomocnie!Autor komentarza: ZłotówTreść komentarza: "paragon" zaplątał się we własne myśli imbecyla i poślizgnął się na swojej defekacji zakaźnej. Bez uszczegółowienia o kogo chodzi w nazwie Leman nie ma o czym mówić. Osób o nazwisku Leman jest w Polsce 490 a za granicą nie wiadomo, ile. Ale niech się nie martwi, imbecyle są ozdobą świata dla idiotów.Data dodania komentarza: 11.03.2026, 19:46Źródło komentarza: Hejt kontrolowany czyli tzw. afera ulotkowaAutor komentarza: kuśkaTreść komentarza: "Sławny pilski troll internetowy ps. Leman skazany prawomocnie!" Jak zwykle w razie niedorobienia umysłowego autor tego bzdetu o nagłówku zacytowanym wyżej pokazał swój kunszt onucy radzieckiego żołnierza zabitego w walce o Berlin. Skazaniec nie zabiegał nigdy o sławę, dlatego Kuźmicz imputując taką cechę wygłupia się jak Louis de Funes w filmie "Przygody rabina Jakuba" (1973). Pilskie środowisko dziennikarskie nie ma wielkich wymagań a wiodący ośrodek hejtu z wiochy na peryferiach zabitej kołkami i dechami (symbol Twittera) jest nawet zachwycony durnotą Kuźmicza.Data dodania komentarza: 11.03.2026, 19:39Źródło komentarza: Sławny pilski troll internetowy ps. Leman skazany prawomocnie!