Przeczytaj!

PTPS Piła okazał się lepszy od SK banku Legionovii Legionowo.

Podziel się
Oceń

Siatkarki PTPS Piła odniosły swoje pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w meczu przeciwko zespołowi SK bank Legionovia Legionowo . Wynik wczorajszego meczu to 3:1(25:18, 30:28, 22:25, 25:13)

W meczu IV kolejki ORLEN Ligi pilanki gościły we własnej hali drużynę z Legionowa. W trwającym cztery sety spotkaniu gospodynie ponownie dostarczyły kibicom niezwykłą dawkę emocji. Gospodynie pewnie wygrały pierwszą i ostatnią odsłonę spotkania. W drugiej partii zmobilizowane do walki przyjezdne prowadziły już 21:15. Mogłoby się wydawać, że wynik tej odsłony jest już przesądzony, jednak miejscowe zaczęły odrabiać straty i w rezultacie wygrały seta 30:28. Siatkarki z Legionowa lepsze okazały się tylko w trzeciej partii meczu. Na wynik spotkania przełożyła się między innymi fantastyczna gra zespołowa zawodniczek z Piły, które najlepiej spisały się w grze blokiem i w ataku.

Przed naszymi zawodniczkami kolejne dwa mecze w Pile – już w środę, 4 listopada, o godz. 18:00 PTPS podejmie zespół Budowlanych Łódź, a następnie w sobotę, 7 listopada, o godz. 18:00 pilanki zmierzą się z BKSem Aluprof Bielsko-Biała.

PTPS Piła: Sobczak (14), Kwiatkowska (18), Skorupa (10), Babicz (17), Wilk (3), Leggs (11), Pauliukowskaja (libero).

SK bank Legionovia Legionowo: Paszek (13), Smarzek (23), Gajewska (2), Wójcik (8), Połeć (2), Chojnacka (8), Wysocka (libero) oraz Grzelak (2), Szubert (2), Szymańska (7), Bociek (1).